хочу сюди!
 

Виктория

55 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

"Закон гойдалки"


Трапилася цікава стаття. Думки багато в чому співпадають з моїми. 
Стосується мовної проблеми, точніше концепції співіснування.
Стаття не для флуду, для роздумів, 
тому коментарі не передбачаються.

Українська правда.
автор: Валерій Семиволос 
13

Коментарі

121.06.12, 18:14

Та і я про те саме кажу.Не буди лихо поки воно тихо.

  221.06.12, 18:26Відповідь на 1 від uraha

  отож. Іноді мені здається, що Колісніченко навпаки "працює" на ультра-націоналістичний рух. Якби не він, хіба стали би такі російськомовні українці, як наприклад я, все більш послуговуватися українською? Захищати від нападок - так, але намагатись говорити, мабуть - ні. Це він зробив з мене націоналістку, хай йому грець!

   Гість: бузина

   321.06.12, 19:34Відповідь на 2 від Люстерко

   Высказывания Фарион из вас никого не сделали? А выступления Анушкявичуса?

    421.06.12, 19:42Відповідь на 3 від Гість: бузина

    Высказывания Фарион из вас никого не сделали? А выступления Анушкявичуса?А що Фаріон вже у ВР і намагається змінити конституцію?
    До Фаріон в мене майже стількі ж притензій, як і до Колісніченка,
    але вона поки в вірті, а він в реалі - відчуваєте різницю?

     522.06.12, 08:19Відповідь на 2 від Люстерко

     І в російськомовних і в україномовних українців Батьківщина одна - Україна. Українці відрізняються як від росіян так і від поляків, чехів, німців і т. п. менталітетом і ніколи у цих країнах своїми не будуть.

      анонім

      622.06.12, 10:07

      Нормальна концепцепція. А з приводу пані Фаріон, так існує закон природи -- будь-яка дій породжує протидію. На маю гадку, пані Ірина має купу інших інтересів і чеснот, але вимушена захищати мову. У свій спосіб. І навряд чи їй можуть докоряти, хто сам нічого на захист не робить.

       722.06.12, 10:22Відповідь на 6 від анонім

       так, Фаріон до таких дій змусили постійно триваючі нападки на мову, ії приниження із боку російськомовних шовіністів, прихильників "єдіной нєдєлімой". Її позиція зрозуміла - вона на своїй землі, захищає її як може і як вміє, а от що примушує "радєтєлєй язика" ненавидіти мову землі, що їх годує - це питання.

        анонім

        822.06.12, 10:30Відповідь на 7 від Люстерко

        так, Фаріон до таких дій змусили постійно триваючі нападки на мову, ії приниження із боку російськомовних шовіністів, прихильників "єдіной нєдєлімой". Її позиція зрозуміла - вона на своїй землі, захищає її як може і як вміє, а от що примушує "радєтєлєй язика" ненавидіти мову землі, що їх годує - це питання.Морока з висловлюннями пані Ірини виникає тільки коли із загального контексту висмикуються окремі фрази, або коли свідомо перекручуються її слова. Як в останьому випадку, коли чітко вимовлене "на якому гУмні" змінили на "гімні". Я прочитав коментарі під повним відео того інтервю -- багато російськомовних плювалися на інтерпритаторів і висловлювали підтримку пані Фаріон. Тож проблема не в самих висловлюіаннях, а у відсутності моралі у опонентів пані Ірини.

         922.06.12, 10:37Відповідь на 8 від анонім

         не буду сперечатися, її позиція мені зрозуміла,
         але я не можу її беззастережно підтримати.

          анонім

          1022.06.12, 10:46Відповідь на 9 від Люстерко

          не буду сперечатися, її позиція мені зрозуміла,
          але я не можу її беззастережно підтримати.
          А цього і не треба -- конструктивна критика завжди краща за беззастережну підтримку. Головне -- аби по ділу і по конкретних фактах. А то знаєш як бува -- не читав, не чув, не бачив, але безумовно засуджую. Взагалі політикам можна довіряти, але вірити їм не можна. Не тому що вони погані. А тому що, коли їм вірити беззастережно, вони в падлюк перетворюються. А коли до них ставитися прискіпливо, довіряти, але перевіряти є шанс, що про нас вони будуть памятати.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна