хочу сюди!
 

Леся

40 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 37-48 років

Чому я не буду вболівати за Росію.

Дуже цікава історія.
Один журналіст, який ще нещодавно вважався білорусом,
 маючи польського діда, не може пробачити українцям те, 
що вони вболівали за польщу на ЄВРО-2012. 
Нас повчають, як і за кого треба вболівати
Як Вам таке? 

Тезісно:

Расстраивает только неожиданно выросшее количество болельщиков сборной Польши среди украинцев. (А хіба їх раніше підраховували, може й поставили на облік?)
Я специально пошел смотреть матч Польша-Россия польское посольство... И когда толпа дипломатов скандировала "Только Польша! Только Польша!" и потом замолкала, в гробовой тишине я выкрикивал "Россия, вперед!".(провокував?)
осились поляки, но терпели,
-Особенно меня расстроило, что в толпе новых антироссийских болельщиков на Украине оказалось много друзей. Видимо, я оказался плохим другом и товарищем, если они готовы были болеть хоть за черта, лишь бы не за сборную России. (Хіба за когось, щось  вболівають лише тому, що так хочуть друзі?)
- Я не претендую на Крым( а міг би?)
- Кажется, лично я не давал им повода не любить Россию и демонстративно обижать мои фанатские чувства(як же ж тут вболівання у польському посольстві проти поляків?)
-Я бы их понял, если бы они выбирали между сборной России и сборной Англии.(чим Англія українцеві повинна бути миліша Швеції , Німеччини чи Франції?)
- с детства болею за сборную Англии. Им все время не везет, и вылет из чемпионата англичан меня всегда расстраивал больше, чем проигрыш сборной СССР или России.(так як же ж Росія, де "фанатские чувства"?)
-Но в игре Англия-Украина я буду болеть за украинскую команду. (а як жеж дитинство?)
- с поляками по крови у меня больше связи, чем с украинцами. Мой один дедушка был поляком(так хто ж "прєдатєль"? Зверніть увагу на стиль викладення."Мой один дедушка..." - хіба не "один мой дедушка..."  )
-Я буду болеть за своих соседей, за своих друзей, за любимых мною людей (Хіба Польща вже не сусід України? Не треба нас так "любити", ваша "любов" нам дуже дорого коштує)
-Я и на Евровидении послал три смс за Гайтану, хотя Лорин мне нравилась больше. ("За Путіна я проголосовав теж, щоб доставити йому приємне, хоча опозиціонери мені подобалися більше???????")
-Очнитесь, опомнитесь, у вас в стране несколько миллионов русских, хотя бы их не оскорбляйте(їх вболіванням за своїми вподобаннями, може нам ще "вхождєніє" в Росію проголосувати, щоб "не оскорблять")
 і едина теза з якої я можу погодитися без застережень:
И не надо путать футбол с политикой, государство с народом, глупых чиновников с вашими друзьями.(але все   ж таки здається, що журналіст краще себе почуває в ролі замполіта, провокатора та агента 007 чи можливо "глупого чиновника"???? як там його, хай йогму грець, ніж у ролі  вічливого гостя)

І ще -  вболівайте заради задоволення! 

Україна найкраща!

Джерело:
Украинцам про футбол
Відповідь Роман Шрайк:
 Я никогда не буду болеть за сборную Россииhttp://blogs.pravda.com.ua/authors/shrike/4fda1c9f10a76/add_ok/#comments
16

Коментарі

115.06.12, 01:06

такая потеря для России...

  215.06.12, 01:08

  тю. так много ненужных аргументов.
  я тоже не буду болеть.

   Гість: Вуйко Любко

   315.06.12, 01:50

   Путінський кожного дня, постійно, розказує їм про їхню міфічну вийнятковість, попутньо нав"язує ненависть, зневагу до всіх інших. Країна, яка перетворила війну на фетиш, приречена на самознищення. Питання часу. Для нас головним є максимально відгородитись, або як мінімум не втягнутись в нові союзи, до того, як почнеться процес остаточного розвалу імперії.

    Гість: Ром@н_Сергеич

    415.06.12, 04:55

     515.06.12, 07:08

     http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/14/6966745/

      615.06.12, 08:35Відповідь на 2 від Al KazlOFF

      тю. так много ненужных аргументов.
      я тоже не буду болеть.
      Аргументы от П.Шеремета, почему мы "обязаны" болеть и мои к ним возражения.

       715.06.12, 08:36Відповідь на 4 від Гість: Ром@н_Сергеич

       Вы сегодня - дежурный?

        анонім

        815.06.12, 09:00

        На рівні збірних завжди вболіваю за дві команди -- Збірну України і ту, яка грає з москалями. Навіть за совєтів ніколи не вболівав за московські команди у єврокубках. А спартак так взагалі -- ненавидів.

         915.06.12, 09:27

         Болею за Украину и точкаа.

          Гість: Рус с kija

          1015.06.12, 09:38Відповідь на 2 від Al KazlOFF

          тю. так много ненужных аргументов.
          я тоже не буду болеть.
          Правильно, будьте здоровым

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна