Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто хоче внести вклад, в підтримку лідера опозиції Юлії Володимирівни Тимошенко.Тут розміщуюся статті, з інформацією, яка допоможе людям розібратися, з інсинуаціями, та потоком пропаганди, а також інформація про діяльність лідера БЮТ, та її політичної партії.
Учасником співтовариства може стати блогер, який розділяє політичні погляди БЮТ.
Вид:
короткий
повний

Група підтримки ЮВТ

О судебной тяжбе Юлии Тимошенко с RosUkrEnergo

Экс-премьер Украины Юлия Тимошенко обратилась в американский суд с иском к швейцарской компании RosUkrEnergo (RUE) и ее совладельцу Дмитрию Фирташу. Некоторое время назад эта информация обошла все российские СМИ.

Справка РС

Совладельцем RUE является российская газовая монополия "Газпром".

Публичный конфликт между компаниями начался, когда "Нафтогаз" выкупил у "Газпрома" долг RosUkrEnergo в размере 1,7 млрд. долларов. После этого украинская госкомпания в счет долга изъяла из подземных хранилищ 11 млрд кубов газа, принадлежащих RUE.

Позже Стокгольмский арбитраж вынес решение по спору RosUkrEnergo и "Нафтогаза". Суд постановил, что изъятые у RUE по решению Юлии Тимошенко 11 млрд кубометров газа должны быть возвращены швейцарской компании вместе с "неустойкой" в 1,1 млрд кубометров. Позже Верховный суд Украины подтвердил решение Стокгольмского арбитражного суда. "Нафтогаз" вернул RUE 12,1 млрд кубометров газа.


О том, каковы перспективы нового американского судебного процесса, рассказал в интервью РС финансовый аналитик Андрей Сотник, изучивший копию иска, поданного в окружной суд Манхэттена.

- Российские СМИ писали об иске Юлии Тимошенко почти иронически. Насколько серьезным может оказаться этот процесс, на ваш взгляд?

- Очень серьезным. Что касается российских СМИ, то дело не в стилистике публикаций, а в том, что факты в них приводились весьма неполно.

- Точнее?

- Если судить по тексту документа, то коллективный иск в американский суд подан не одной Юлией Тимошенко, а ею и десятью неназываемыми публично лицами. Из 11 истцов, таким образом, лишь одна Тимошенко рискнула назвать себя, остальные, мотивируя это угрозой для жизни и другими соображениями, предпочли остаться в тени. Их имена будут известны только американскому судье, и в деле они будут проходить под соответствующими номерами.

Далее, надо разобраться с ответчиком. Российские СМИ сообщали: иск подан против швейцарской трейдерской группы RosUkrEnergo (RUE) и украинского бизнесмена Дмитрия Фирташа. Что такое RUE? Это Фирташ и "Газпром", которым принадлежат практически равные пакеты акций. Если против бизнесмена подан персональный иск, то кто будет отвечать за RUE? Уберите долю Фирташа в RUE, и окажется, что это…"Газпром". А теперь легко заметить, насколько лукава российская информация о том, что "никаких российских ответчиков в иске не указано. Таким образом, "Газпром" ...рисков не несет".

[ Читати далі ]

Дем'янів Лаз. Закатовані на Франківщини у 1941 році.

Дем'янів Лаз – урочище біля Івано-Франківська, місце масових розстрілів в'язнів підрозділами НКВС. Розстріли проводили наприкінці червня перед відступом радянських військ в 1941 році. Під час розкопок тут знайшли людські кістки і змогли ідентифікувати 524 чоловік. Для 22 чоловік вдалось встановити особу, робота в архівах СБУ дозволила визначити імена іще 400 страчених. В 1970 році після передачі на Радіо Свобода, місцевий ландшафт змінили важкою технікою (екскаватори, бульдозери), щоб завадити майбутнім спробам пошуків. Незважаючи на це в 1989 році було проведено успішні розкопки, які організувало місцеве відділення «Меморіалу». Розкопки 1989 довели, що тут були закопані жертви, які навіть не були офіційно арештовані. бо мали при собі документи і цінні речі. Серед закатованих були також діти. В 1998 році недалеко від поховань відкрили меморіальний комплекс "Дем'янів лаз".

Пам'яті Лобановського

Сьогодні виповнюється 9 років як немає з нами нашого легендарного "Лобана". Вшануємо пам'ять унікальної людини, справжнього патріота і фундатора українського футболу Валерія Васильовича Лобановського. Важливим фактором в житті футболу залишаються матеріальні ресурси, гроші. Проте, за словами Лобановського: «все залежить від того, куди ці долари вкладаються. Можна їх розтринькати, а можна пустити на розвиток футболу на виховання своїх гравців, створення власної матеріально технічної бази». «В грошах теж потрібна міра. Коли люди отримують надто багато з них стає важче вимагати. Сьогодні проблема світового та європейського футболу в тому, що винагорода і ціна гравців випереджають їх реальну вартість» [ Читати далі ]

Розстріл української інтелігенції в урочищі Сандормох

Розстріл української інтелігенції в урочищі Сандормох на Соловецьких островах(Росія) скоєний у 1937 році. Розстріл було скоєно на честь 20-річчя "Великого Октября". Для більшості ув'язнених термін їхнього засудження добігав кінця.

Биківня: стою я в лісі самотою

Біля селища Биківня у 1930-х — початку 1940-х ро масові поховання осіб, репресованих і страчених у Києві органами НКВС. За даними науковців, у Биківні поховано близько 100—120 тис вбитих людей.
Трагедія Биківні стоїть в одному ряді із такими злочинами як Аушвіц, Бухенвальд, Дахау, Бабин Яр чи Катинський розстріл.

Хроніки радянських репресій. В'язниця "Тюрма на Лонцького"

На початку німецько-радянської війни наприкінці червня 1941 р., не маючи можливості евакуювати в'язнів із тюрем, НКВД від 23 червня почав їх розстрілювати. Протягом 23—28 червня 1941 р. у Львові було знищено близько 4000 осіб, з них у в'язниці № 1 (на Лонцького) — 1681 осіб, тобто 41% від усіх розстріляних в'язнів м. Львова. Окрім українців, серед розстріляних були й поляки та євреї, засуджені до виселення до ВТТ, а також в'язні, що підлягали звільненню. Частину тіл загиблих було поховано у трьох могилах у зовнішньому дворі в'язниці, іншу частину залишено у камерах. Після встановлення німецької влади було організовано ексгумацію тіл загиблих у в'язниці «на Лонцького». Протягом 30 червня — 1 липня було відкрито доступ до тюрми мешканцям міста в межах зовнішнього подвір'я для впізнання рідних. Тіла жертв, що не були упізнані та поховані рідними, поховали протягом 2—4 липня 1941 р. До цих робіт було примусово залучено єврейське населення міста. Більшість жертв поховано у спільній могилі на 83 полі Личаківського кладовища, 83 невідомих та 9 окремих — на 55 полі Янівського цвинтаря.

Як підірвали Дніпрогес

Підрив Дніпрогесу проводився поспіхом, війська не були попередженні про цю операцію, не кажучи вже про мирне населення. До того ж, заряд вибухівки був хибно розрахований, в результаті чого  гігантською хвилею внаслідок вибуху було змито дві армії і велику кількість населення, що перебували у запорізьких плавнях. Як зазвичай робилося радянською пропагандою, після війни підрив Дніпрогесу приписали "німецьким ізвергам".


Подивитись або скачати фільм у повному обсязі:
http://www.ex.ua/view/6991204

Оборона Севастополя 1942. Зрадники і герої.

Героїчна оборона Севастополя була однією з трагічнійших сторінок історії Великої вітчизняної. Командування на чолі з віце-адміралом Ф.С.Октябрьським та генерал-майором І.Є.Петровим кинуло напризволяще десятки тисяч бійців, які чинили героїчний опір німецьким агрессорам. Ті з бойців, що вціліли в цій бойні, потрапили у полон до німців, а після полону - до сталінського ГУЛАГу. Натомість Октябрьський та Петров отримала звання Героїв Радянського Союзу. Подивитись або скачати фільм у повному обсязі: http://www.ex.ua/view/6991204