Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Тимошенко будет руководить страной из тюрьмы

Легитимность Юлии Тимошенко за решеткой выше легитимности власти, считает экс-посол Украины в БеларусиРоман Безсмертный.

"Мы еще доживем до того времени, чтоТимошенко будет выпускать декреты, которые будут выполняться людьми, а решения власти будут игнорироваться", - сказал он в эфире "5 канала".

Безсмертный отметил, что глава государства в настоящее время изолирован от информации о положении дел в стране. 

Ранее Безсмертный заявлял, что судебный процесс над Тимошенко приведет к тому, что она станет пятым президентом Украины.

 Левый Берег - LB.UA. 
23

Коментарі

12.11.11, 22:38

Повинен сказати, що я його терпіти не можу. Але стосовно легітимності, він мене вразив. Наскільки влучно було сказано.

    анонім

    22.11.11, 22:42

    Занадто багато лохторату.

      32.11.11, 22:43

      Згоден!

        Гість: Лютый Гриня

        42.11.11, 22:43Відповідь на 1 від бандерівець

        Повинен сказати, що я його терпіти не можу. Але стосовно легітимності, він мене вразив. Наскільки влучно було сказано., але я не виношу його ще з часів президента ющенка. Слизький тип.

          Гість: lyo Dnepr

          52.11.11, 22:50

          Тип скользкий и неприятный, но не далек от истины. Посмотрим, на что мы способны завтра.

            анонім

            62.11.11, 23:34Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

              73.11.11, 00:19

              Останнім часом він дуже змінився. Говорить реальні речі. А головне - прагматичні і доволі розумні.Поки вільний і сам собі - голова.

                Гість: keeper

                83.11.11, 03:24

                Я навіть і не сумнівався що так буде. Але чесно кажучи, вважаю, що ми вже дуже скоро звільнемо ЮВ.

                  93.11.11, 06:52

                    103.11.11, 07:16

                    разумно.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна