хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

МВС розпочало «захоплення» Печерського суду

   Міністерство внутрішніх справ розпочало блокування приміщення та території, прилеглої до Печерського районного суду Києва, де у п’ятницю зранку розпочинається судилище над Юлією Тимошенко.

Навколо входу до суду міліція виставляє паркани.

На самому ж подвір’ї суду знаходяться особи у цивільному, які блокують територію – очевидно для того, щоб зранку здати її «найманцям» з Партії регіонів, які традиційно в такий спосіб блокують будь-які акції опозиції.

Як вже повідомляла сьогодні прес-служба «Батьківщини», у гуртожитках Києва Партією регіонів ведеться мобілізація студентів для участі в акціях під Печерським районним судом. Крім того, з низки вишів надходила інформація, що відомство міністра освіти Табачника спонукає молодь до участі в акції проти Юлії Тимошенко - або під загрозою нездачі сесії, або ж навпаки обіцянками ліквідації будь-яких хвостів.

Нарешті, увечері стало відомо, що для участі в подіях під Печерським судом влада намагається також залучити в очевидних цілях працівників приватних охоронних структур.

Прес-служба „Батьківщини”
МВС розпочало «захоплення» Печерського суду
30

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

123.06.11, 23:32

Якщо студенти і цього разу продадуться за три копійки, то значить вони заслуговують на таке життя.

    Гість: lyo Dnepr

    223.06.11, 23:37Відповідь на 1 від Гість: Лютый Гриня

    Неужели найдутся сцуки продажные?
    Я думаю, там будут только специально обученные спецназовцы с партбилетами ПР под видом студентов. А людей и иностранную прессу и близко не подпустят к зданию расправы

      323.06.11, 23:40

      я не думаю,что наши студенты из КНУТДа пойдут туда!

        423.06.11, 23:40Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

        http://vkontakte.ru/note45329122_11123188 , это реальные студенты, страничка для регистрации на митинг против Тимошенко.

          Гість: Лютый Гриня

          523.06.11, 23:42Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

          Неужели найдутся сцуки продажные?
          А ти думаєш що ні??? Я так не думаю. На жаль, мій оптимізм щодо покращення життя , давно пройшов...

            623.06.11, 23:42Відповідь на 3 від Zemlяnichka

            Ком 4, может кого то со знакомых найдете.

              анонім

              723.06.11, 23:47Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

              Влада робить все можливе,щоб людей увігнати в зубожілість і потім"вирішувати"свої ганебні рішення,давши комусь 3 копійки.На такі акції люди повинні приходити свідомо,розуміючи,що зараз отримають 3 копійки,але втрачають достойність життя.Таке банда хоче зробити з усією Україною.Кинули подачку і гавкай куди треба.Як скажуть,то й хвостом виляй.

                Гість: lyo Dnepr

                823.06.11, 23:47Відповідь на 5 від Гість: Лютый Гриня

                Неужели найдутся сцуки продажные?А ти думаєш що ні??? Я так не думаю. На жаль, мій оптимізм щодо покращення життя , давно пройшов...Странно, что он вообще был

                  анонім

                  923.06.11, 23:49Відповідь на 5 від Гість: Лютый Гриня

                  У мене з ПР.Яниками оптимізму не було.Тоді просто хотілося вірити,що буде гірше,але не настільки.

                    Гість: Лагуз

                    1023.06.11, 23:50

                    Сподіваємось на хороше, а завтра подивимось

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна