хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Дещо про юродивих во Христі...

Уявімо собі 10 століття... Слов янське містечко з усією атрибутикою... Капище, дерев яні Образи Богів...
Десь біля пристані скромно притулилась християнська церква. Тут віддають шану своєму Божеству християни - в основному заїжджі торговці.
Місцеві мешканці їх не чіпають... Тільки посміюються з дивацьких обрядів, вважаючи їх за юродство.
А християнам священик-ромей щоразу нагадує, що живуть вони у ворожому оточенні, що поганство є злом, що Святе Письмо велить руйнувати язичницькі храми...
І от двоє підпилих хрещених варязьких гостей навідали капище з сокирами... Поруйнували...
Але втекти не встигли - хтось з міщан здійняв тривогу, збіглися люди і вчинили самосуд...
Років через сотню, коли Русь вже охрестили вогнем та мечем, в святцях з являться і імена вандалів. Яко християнських великомучеників, котрі прийняли страдницьку смерть від рук звірів-язичників...
Тепер плавно перейдемо до сьогодення.
Острів Хортиця... Три язичницьких капища... Сучасні язичники, такі ж законослухняні громадяни, як і всі інші, проводять там свої обряди. Знов таки - ніяк не вступаючи в конфлікт з віруючими інших конфесій.
Минулого року, на початку вересня на капищах було понищено Образи Богів.
Не треба було навіть підпису "Тут були християни". Образам зрізали обличчя і понівечили язичницьку символіку.
На капищі, яке час від часу відвідую я, стояв ось такий Перунів Образ:



І такий Образ Велеса



Юродиві во Христі знищили ці два Образи і понівечили Образи Макоші та язичницької Трійці на інших двох капищах. Влада та міліція, ясна річ, зробили вигляд, що нічого не трапилось. Хоча я уявляю собі, який би піднявся гвалт, коли хтось з язичників зайшов би з сокирою до церкви і пройшовся нею по іконах.
Громада знайшла різьб яра, і той зробив нові Образи та виправив пошкодження на сусідніх капищах.
Цього року у запорізьких юродивих почалося нове загострення шизофренічного вандалізму.
Знову осквернено всі три капища, знищено новий Образ Велеса (таким він був до відвідин божевільних)


І пошкоджено новий Перунів Образ (таким він був до того, як тут побували хрещені вандали)


Пояснюю спеціяльно для тих, хто в танку, язичники не вважають, що ці рукотворні Образи є Богами. Наші Боги - на Сварзі, і є чистими енергіями, а не обструганим деревом.
Але ж і ікони, котрим щодня молиться віруючий християнин, не є Богами. Так от для нас ці Образи - все одно, що для християн ікони...
За 20 років Незалежності жодна...жодна церква або ікона від рук язичників не постраждала.
Невже був правий князь Святослав, говорячи, що віра християнська юродство єсть...
А щоб на мене не ображались ті мої хрещені друзі, котрі є культурними людьми і ніколи не підуть з сокирою до чужого храму, додаю опитування.

4%, 1 голос

41%, 11 голосів

4%, 1 голос

52%, 14 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
18

Коментарі

анонім

130.08.11, 19:38

Я язичник. І безумовно засуджую хрещених вандалів.

    230.08.11, 19:40Відповідь на 1 від анонім

    Я злий... Ну дуже злий... Як можна бути такими тупоголовими, щоб йти на Хортицю не краєвидами милуватись, а комусь робити гидоту... Тупоголовість рідкісна

      330.08.11, 19:57

      Наверое, пора уже ЛОВУШКИ выставлять против Идиотов-в-Рясах!
      Впрочем, им и без того ДОСТАНЕТСЯ - только с разносом по времени - НЕ ПОЙМУТ ЗА ЧТО?!

        430.08.11, 20:06Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        Знав би - капкана ведмежого поставив би... Дістало все, пане Богдане... Ну хто їх, паршивців, чіпає, а? Орки мордорські тупорилі...

          530.08.11, 20:20Відповідь на 4 від nolofinve

          Дійсно співчуваю. Це вандалізм. Бажаю якнайшвидше відновити.

            630.08.11, 20:39Відповідь на 5 від Росомон

            Дякую...

              730.08.11, 20:39Відповідь на 4 від nolofinve

              Знав би - капкана ведмежого поставив би... Дістало все, пане Богдане... Ну хто їх, паршивців, чіпає, а? Орки мордорські тупорилі...Капкан нельзя...- а вдруг кто НОРМАЛЬНЫЙ случайно забредет - просто поглазеть?
              А вот оборудовать площадку СОВРЕМЕННОЙ техникой - ПОРА!
              Для начала - "Датчик Присутствия" + "Датчик Удара" (с АВТОсиигнализацией!= 250-300 грн) + "Мини-Видео-камера" (в виде БРЕЛКА от сигналки = аж 120 гривен ст0ит) - чтоб включалась от этих датчиков!
              И хотя бы УВИДИШЬ этих идиотов, а там и ВЫЧИСЛИТЬ несложно!
              А можно чтобы система при ТРЕВОГЕ РАССЫЛАЛА СМСки по 2-5 адресам (такое ст0ит 500-600 грн)!
              А можно, чтоб ФЕЙЕРВЕРК взлетал - обкакаются падлы со страху!!!

                Гість: Лагуз

                830.08.11, 20:42

                Я не голосувала, там нема пункту для мене, хоча я хрещена православна.
                Вандалізм - це нікчемне тваринне звірство, будь який.

                ХОЧУ НАГОЛОСИТИ НА ДУЖЕ ВАЖЛИВІЙ ДУМЦІ !!

                Не припустимо стверджувати вину християн.
                Я на % 60-70 переконана, що таке вчинилось просто нелюдями-вандалами, які нищать і руйнують при нагоді не тільки святині, але й поняття і почуття нормальних людей та розважаються провокуючи небезпечні ситуації.
                Можливо звичайно, що це зробили релігійні фанати, але такі є скрізь

                Цей випадок засмутив мене надзвичайно

                  930.08.11, 20:45Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                  Ото хіба що одне це і залишається)

                    1030.08.11, 20:47Відповідь на 8 від Гість: Лагуз

                    Ні - тут ми точно впевнені - минулого року люди бачили руйнівників з попом на чолі.
                    Цього року почерк той же самий... Якби не був упевнений - не говорив би.
                    Є люди нормальні - будь якою віри, а є юродиві.
                    Той попик з їхнього числа, як і придурки,котрих він загітував на капосну справу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна