хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Я тут!


Корольова, кстати, вместе с сестрой Русей, жили и учились на Оболони. Не в моей школе, но довольно близко.
А в этой песне мне постоянно слышалось «…когда я для тебя умывалась». И я еще такой думал, мол, блин, село какое, понаехали, хохлушка толстозадая – мыться только перед свиданием. Но какого-то когнитивного диссонанса не испытывал.

1

Коментарі

114.03.18, 10:34

цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?

    214.03.18, 10:37Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

    цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?В Штатах, вроде

      314.03.18, 10:46Відповідь на 2 від Zmeelove

      цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?В Штатах, вроденапиши замітку, я абізатільно прочту і плюсану, бо самому...я незумію, у мене адні пошласті получаються

        414.03.18, 10:48Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

        цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?В Штатах, вроденапиши замітку, я абізатільно прочту і плюсану, бо самому...я незумію, у мене адні пошласті получаютьсяНе напишу Они мне неинтересны

          514.03.18, 10:51Відповідь на 4 від Zmeelove

          цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?В Штатах, вроденапиши замітку, я абізатільно прочту і плюсану, бо самому...я незумію, у мене адні пошласті получаютьсяНе напишу Они мне неинтереснышоб ти галушкою вдавився десь під Полтавою, казьол!

            614.03.18, 10:57Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

            цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?В Штатах, вроденапиши замітку, я абізатільно прочту і плюсану, бо самому...я незумію, у мене адні пошласті получаютьсяНе напишу Они мне неинтереснышоб ти галушкою вдавився десь під Полтавою, казьол!Сам такой

              Гість: ChildEys

              714.03.18, 12:26

              Тп.

                Гість: ChildEys

                814.03.18, 12:26Відповідь на 6 від Zmeelove

                цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?В Штатах, вроденапиши замітку, я абізатільно прочту і плюсану, бо самому...я незумію, у мене адні пошласті получаютьсяНе напишу Они мне неинтереснышоб ти галушкою вдавився десь під Полтавою, казьол!Сам такойНе пости хуйню (с)

                  914.03.18, 12:43Відповідь на 8 від Гість: ChildEys

                  цікаво яка доля склалась у Русі, помоєму вона вКанаді, рудий злий інфу?В Штатах, вроденапиши замітку, я абізатільно прочту і плюсану, бо самому...я незумію, у мене адні пошласті получаютьсяНе напишу Они мне неинтереснышоб ти галушкою вдавився десь під Полтавою, казьол!Сам такойНе пости хуйню (с)Расскажи мне, ага

                    1015.03.18, 10:10

                    А католический пастор,а не православный батюшка.Видно так фотогеничней Николаеву и Королёвой было.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна