хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

§ авиаперелёты

По статистике авиаперелёты - самый безопасный способ перемещения, если брать в человекокилометрах.

Если считать количество смертей на одну милю, то авиаперелёты в 6 раз безопаснее автомобильных и в 2 раза безопаснее железнодорожных поездок. Однако если считать отношение количества смертей на количество перевезённых пассажиров, то самыми безопасными окажутся уже автобусы.
4

Коментарі

11.10.10, 12:36

после такой статистики хочется ходить пешком

    21.10.10, 15:43Відповідь на 1 від Рыжая_лиса

    я и без этой статистики любил ходить пешком Но выбора такого нет.

      Гість: Tery Presly

      32.10.10, 18:37

      найчастіше я користуюся метрополітеном
      ніколи не літала а так хочеться

        42.10.10, 20:22Відповідь на 3 від Гість: Tery Presly

        тобто не те що не стрибала з парашутом, а навіть не літала? Як це тобі вдалося? А як же ти мандрувала?

          Гість: Tery Presly

          53.10.10, 15:27Відповідь на 4 від НеГерой

          тобто не те що не стрибала з парашутом, а навіть не літала?О, ти запам*ятав мою інфо про себе )
          Так, не літала Завжди хотіла, але не склалося...
          Як це тобі вдалося?ти був би здивований, якби знав список чого найелементарнішого я не робила в житті Мої друзі часто вражаються, коли я кажу о я це роблю, їм вперше.
          А як же ти мандрувала?я ніби ніде не писала про свої мандрівки. Минулого літа я вперше на 12 днів залишала межі України. А якби у мене була можливість мандрувати, то я б скоріше за все обрала б Можливо колись все реалізується і літаки і стрибок з парашютом...

            63.10.10, 21:17Відповідь на 5 від Гість: Tery Presly

            ти ніде не писала про мандрівки, проте це і не потрібно. Абсолютно всі мандрують Без виключень. І всі це полюбляють.
            Я теж Україну залишав лише 1 раз, проте літав я у межах Батьківщини.

              Гість: Tery Presly

              73.10.10, 21:40Відповідь на 6 від НеГерой

              круто , а я в межах України лише автобусами і укрзалізницею

                83.10.10, 21:54Відповідь на 7 від Гість: Tery Presly

                о, тоді буду хвалитися. У дитинстві до родичів я плавав Дніпром на метеорі. Це такий різновид пасажирських катерів. Наразі таких вже немає - один непридатний до ходу, інший використовується для розваг чи простоює.

                  Гість: Tery Presly

                  93.10.10, 21:58Відповідь на 8 від НеГерой

                  мої батьки часто згадують про цей вид транспорту. Не знала, що вони вже не використовуються. Шкода