О сообществе

Головною метою Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і, таким чином, забезпечить безупинний розвиток української нації.
Вид:
краткий
полный

Свобода

Майдан об’єднав людей різних національностейМайдан перетворився на міжнаціональну,  навіть міжнародну інституцію, і заперечують заяви окремих українських і російських політиків щодо високого рівня антисемітизму і ксенофобії на Майдані. І серед тих, хто у ці дні мешкає на Майдані,  не лише українці за національністю і не тільки громадяни України.

Серед перших, хто приїхав на допомогу київському Майдану, були цілком успішні громадяни Росії. Один із них – Олександр Денисов, підприємець 35 років, мешканець міста Дубна (Московська область). Дізнавшись про події у Києві після відмови владою України від євроінтеграційного курсу, Денисов вирішив підтримати українців.

Олександр Денисов

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25263376.html

Красный террор в Россiи 1918 - 1923

 С.П.Мельгунов
  "Красный террор" в Россiи 1918 -- 1923

  
   "Страшная правда, но вeдь, правда"
   Короленко

   Оглавленiе

   "Ecrasez l'infame!" (от автора) ... 7
   Post scriptum (o матерiалах) ... 28
   I. Институт заложников ... 37
   II. "Террор навязан" (возстановленiе смертной казни и демагогiя большевиков) ... 55
   III. Кровавая статистика 1918--1923 ... 72
   IV. На гражданской войнe ... 138
   V. "Классовый террор" (Крестьянскiя возстанiя, рабочее движенiе, интеллигенцiя) ... 151
   VI. Произвол Ч. К. (Цинизм в казни; истязанiя и пытки; разнузданность палачей; смертники; насилiя над женщинами; "ущемленiе буржуазiи") ... 170
   VII. "Кладбища живых" и "Дома мертвых" (тюрьма и ссылка) ... 247 {5}
   VIII. "Краса и гордость" (состав Ч. К.; уголовщина; провокацiя; "революцiонное правосудiе") ... 271
   Вмeсто послeсловiя
   К процессу Конради ... 299
   Почему? (по поводу книги Мартова о смертной казни) ... 304 {6}
   "Ecrasez l'infame!"
   (От автора к первому и второму изданiю)
http://royallib.ru/read/melgunov_s/krasniy_terror_v_rossii_1918___1923.html#0
<

Интервью взятое у еврея-"фашиста"

– Не сталкивался ли ты не с антисемитизмом даже, а с неким снисходительным отношением, мол, даром что еврей, а тоже с нами стоит? Я говорю о дихотомии: есть «мы» – украинцы, и «они» – евреи, часть которых – наши попутчики и даже друзья. Ведь вопрос «еврейское ли дело?» задают себе и наши украинские соседи.

– Не было и тени подобных настроений. Я с первых дней общаюсь с активистами «Правого сектора», УНА-УНСО – со всеми теми людьми, с которыми в мирное время вряд ли нашел бы точки соприкосновения. При этом позиционирую себя исключительно как еврея, причем религиозного. Под моим началом уже десятки бойцов сопротивления –грузины, азербайджанцы, армяне, русские – которые даже не пытаются говорить по-украински, – и ни разу мы не сталкивались с проявлением нетолерантности друг к другу. Все они с подчеркнутым уважением относятся к моему вероисповеданию – уже знают, что я ем, чего не ем и т.п. и это не вызывает никакого неприятия. 

Джерело: http://vaadua.org/news/stoilo-zhit-v-etoy-strane-chtoby-dozhit-do-maydana

ОлегТягнибок закликає міжнародних посередників допомогти Україні

За час протестів Україна пройшла величезний шлях самовдосконалення і на цьому шляху допомога Європи дуже важлива. Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО Х’ю Бейлі й генеральним секретарем НАТО Девідом Хоббсом.

«Україна завжди була Європою, тому те, що відбувається зараз, - це повернення України в Європу, і в той же час протидія Кремлю. Зверніть увагу, що жорсткі заяви європейських політиків проти ВО «Свобода» були зроблені або колишніми комуністами, або відвертими лобістами Кремля. Нині ж весь світ розуміє, що ВО «Свобода» позитивно сприймає цінності старої Європи. Ми усвідомлюємо, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС допомогло б, нарешті, не дивитися на світ через кремлівські окуляри», - зазначив Тягнибок.

На його думку, вийти з кризи Україні можуть допомогти міжнародні посередники, наприклад, швейцарський уряд, який є нейтральною стороною.

Джерело: День

мафіосатаніти проти Народу України

Партія регіонів вимагає від Генпрокуратури дати правову оцінку заявам опозиції про формування загонів самооборони в різних регіонах України, йдеться в понеділок, 10 лютого, в заяві прес-служби партії.

Йдеться про заяву представників штабу національного опору в ході останнього Народного Віче на Майдані, яке відбулося 9 лютого. У ході Віче опозиція закликала створити всеукраїнську структуру загонів самооборони Майдану.

"Партія регіонів вважає своїм обов'язком застерегти майданних лідерів, які явно загралися у війну, від протиправних дій, нагадати їм про передбачену в таких випадках кримінальну відповідальність (стаття 260 Кримінального кодексу України)", - йдеться в повідомленні.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3303465-pr-vymahaie-vid-henprokuratury-rozsliduvaty-zakonnist-zaklykiv-do-formuvannia-zahoniv-samooborony

http://argumentua.com/sites/default/files/imagecache/Full_tekst_600x/article/razgon_maidana_30_december_0.jpg

http://images.unian.net/photos/2014_01/1390215946-5488.jpeg
«То був не суд, а судилище...»
Затриманий на Грушевського фотограф Мар’ян Гаврилів — про катування, «лікування» і заручників системи
http://www.day.kiev.ua/uk/article/cuspilstvo/buv-ne-sud-sudilishche