О сообществе

Головною метою Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і, таким чином, забезпечить безупинний розвиток української нації.
Вид:
краткий
полный

Свобода

Віки минають. Герої залишаються! Вічна слава і пам"ять!
Головна площа України залита кров'ю, а трупи виносять десятками
Більше читайте тут: http://tsn.ua/foto/zhertvi-maydanu-golovna-ploscha-ukrayini-zalita-krov-yu-a-trupi-vinosyat-desyatkami-335567.htmlБої між протестувальникими і міліцією (20 лютого)  http://www.radiosvoboda.org/media/photogallery/25271080.html
о 8:30 сформовані колони вирушать в бік парламенту

Майдан переходить у наступ

ВО «Майдан» закликали усіх небайдужих приєднатися до «мирного наступу» на депутатів з вимогою негайно ухвалити всі необхідні рішення для виходу з кризи і врегулювання ситуації.

Зокрема, йдеться про повернення до Конституції 2004-го року, яка б унеможливила концентрацію влади в руках однієї особи. Про намір взяти участь у завтрашньому «мирному наступі» вже заявили студентські організації.

Колони протестувальників для походу до Верховної Ради почнуть формуватися на Майдані Незалежності з 8-ї ранку у вівторок, 18 лютого.

Планується, що о 8:30 сформовані колони вирушать в бік парламенту.

Разом - до перемоги!

P.S. Поширюйте цей лист у будь-який зручний для Вас спосіб. Перешліть його електронною поштою або роздрукуйте і повісьте у людному місці.

У разі блокування опозиційних сайтів - стежте за повідомленнями у соціальних мережах:

www.facebook.com/VOMaidan
www.vk.com/VO_maidan
www.twitter.com/VOMaidan

Опозиція дала Раді тиждень, інакше конфлікт на вулиці !!Якщо протягом тижня в стінах парламенту опозиція не побачить результату
 щодо відновлення редакції Конституції 2004 року,
 конфлікт буде вирішуватися вже не в Раді, а на вулиці.
 Про це заявив  Арсеній Яценюк

«Скасування диктаторських повноважень – завдання парламенту наступного тижня,
 коли має бути проголосована постанова,
що відновлює редакцію Конституції 2004 року»
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25264924.html