Володимир В'ятрович- актуальне інтерв'ю. РадіоВоля
- 30.12.11, 23:47
- УВО
Наступним учасником спільного проекту УВО-Новин та Радіо Воля "Актуальне інтерв'ю" став український науковець-історик, публіцист, дослідник історії визвольного руху, кандидат історичних наук, голова вченої ради Центру досліджень визвольного руху (Львів), член наглядової ради Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», екс-директор Архіву Служби безпеки України (2008—2010), редактор наукового збірника «Український визвольний рух» (2003—2008) Володимир В'ятрович.
Ефір передачі за участю Володимира В'ятровича відбудеться в неділю 01 січня на Радіо Воля(http://radio.volya.cv.ua/ ) о 20.00, а тому вмикайте наше радіо і дізнаєтесь, що непокоїть творчих людей сьогодні.
Повтори ефірів для тих, хто 1-го січня буде святкувати, відбудуться в понеділок 02 січня та середу 04 січня о 21.00 також на нашому радіо.
Трохи згодом в любий час ви зможете прослухати запис ефіру на YOU-Tube.
А тепер анонсуємо інтерв'ю з паном Олександром мовою цитат:
Теперішня опозиція себе скомпрометувала, вона не реалізувала надані їм можливості. На заміну ним ( опозиції) прийшли нелюди, жорсткі, прагматичні, часто цинічні, які прикриваються іноді демократичними гаслами, і розглядають державний ресурс для самозбагачення, тому Україна робить героїчні ривки назад у світле минуле.
Влада, яка є антиукраїнською, не може відзначити, не може вважати героєм того, який є символом боротьби України за незалежність.
Степан Бандера є народним героєм.
Сучасна влада не є українською, а тому є тимчасовою.
Вирок 9-ти хлопцям ( ідеться про винних у знищенні пам’ятника Сталіну) – це вирок владі, бо пам’ятника не повинно було бути і за це повинна була відповідати влада.
Підручник з історії за 2011 рік схуднув на 100 сторінок за рахунок матеріалів з історії Українського визвольного руху та УПА.
Розколу в ОУН не могло не бути ( ідеться мова про мельниківців та бандерівців). Розкол стався внаслідок багатьох причин, - ОУН складалось з різних людей та поколінь.
Попри трагічність розколу, попри те, що він послабив визвольний рух, він мав позитивні риси, з’явилось нове крило на чолі з Бандерою.
Локальність боротьби Українського визвольного руху в роки другої світової війни – це міф. Похідні групи були створені обома крилами і бандерівцями і мельниківцями і діяли вони в роки війни і в Києві і в Харкові, де були створені структури.
Сьогоднішню опозицію не можна порівнювати з людьми, які боролись в 40-кові роки, теперішні представники показали свою абсолютну неготовність реалізувати ті засади, що вони виголошують.
Також пан Володимир надав інформацію про роботу Центру Визвольного руху в 2012 році. Зокрема, передбачено випуск книги історика Івана Петруляка «Перемога або смерть. Український визвольний рух 1939-1960 роки», яка присвячена 70-тій річниці УПА. Також буде видаватись спеціалізований збірник Українського визвольного руху, буде проходити інформаційно-просвітницька робота, - передбачено експонування фото і документальної виставки про провідників українського визвольного руху.
Якщо хочете дізнатись більше, то вмикайте 01 січня наше радіо (http://radio.volya.cv.ua/ ) або в понеділок чи середу на наступному тижні.
Також шукайте запис ефіру в мережі на сайті YOU-Tube трохи згодом.
Якщо у вас є ідея радіопередачі і ми можете взятись за її реалізацію, то Український Віртуальний Опір розгляне будь-які пропозиції та надасть вам радіоефір.
Коментарі
Гість: lyo Dnepr
131.12.11, 10:37
Hudson Hawk
21.01.12, 18:30