Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Стишок про зеленые насаждения =)

Ти бачиш як навколо линуть дні, Світанок за світанком, знов, по колу.  Перетинаючись, кудись ведуть шляхи. Тобі напевно байдуже до цього.

Ніде не поспішаєш і не йдеш, неначе заблукав у самоті . Мов, загубив мету і не знайдеш, або й не прагнеш зовсім до неї.

Насправді, ти цінуєш кожну мить, Що тобі всесвіт люблячи дарує. Постійно небосхил тебе манить, І ти неспинно до небес крокуєш.

Не згасне в тобі дивне полум'я, Яке постійно кличе за собою У височінь, де мерехтить зоря. Де назавжди простишся із журбою.

2

Коментарі

Гість: Wtug

129.12.10, 09:34

    Гість: Anafidream

    229.12.10, 10:49

      329.12.10, 16:37

      Спасибо, рад что понравилось))
      Думал, будет хуже - я ведь на родном языке не говорю

        429.12.10, 18:14

        дуже ... дуже непогано... трошки ще підрихтувати, бо не римується самотІ - до нЕї.
        неначе заблукав у самотІ .
        або й не прагнеш зовсім до нЕї.

          529.12.10, 18:30Відповідь на 4 від Master

          Я більш малюю, ніж пишу, але зламав собі планшет і нікуди енергію подіти)))
          От і вирішив спробувати себе у чомусь новому. Виявилось досить складно, бо бракує словникового запасу, а коли ще й в риму потрібно писати, то взагалі жах)))) Проза краще

            629.12.10, 19:38Відповідь на 5 від Mask!

            Я більш малюю, ніж пишу, але зламав собі планшет і нікуди енергію подіти)))
            От і вирішив спробувати себе у чомусь новому. Виявилось досить складно, бо бракує словникового запасу, а коли ще й в риму потрібно писати, то взагалі жах)))) Проза краще
            а в Мастерской приветствуется любое Творчество,будь -то изобразительное...или прозаическое ...не говоря уже о поэзии ...так, что было бы только желание...
            Будем рады увидеть...