Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

уголок души...

к своему стыду я ничего не знала об этой певице..Совсем недавно, один из друзей поставил ролик с одной из песен в ее исполнении..С тех пор.... с тех пор, я и дня не могу провести, чтоб не послушать что-то ... Квітка Цісик
Не знаю, мне кажется, что ТАК может петь только тот, кто умеет любить всей душой ....

Квітка Цісик (4 квітня 1953 Квінс, Нью-Йорк — †29 березня 1998), співачка-сопрано, відома виконавиця українських народних та популярних пісень, виконувала заголовні пісні у фільмах, виступала на американському телебаченні (у рекламі); співала у Ґентській опері (Бельгія), одержала нагороду "Оскар" ("You Light Up My Life", 1977). Народилася 4 квітня 1953 року в Квінсі, Нью-Йорк. Її батько, скрипаль Володимир Цісик, вчив її грати на скрипці з 5 років. Здобула освіту за класом вокалу в Mannes School of Music. Квітка Цісик цікава своїми двома українськими альбомами - "Kvitka - Songs of Ukraine" та "Kvitka - Two Colors". Обидва альбоми були родинними проектами. Її чоловік, Ed Rakowicz, інженер звукозапису, спродюсував їх; сестра, Марія Цісик, грала на піаніно, а мати, Йванна, слідкувала за чистотою вимови доньки. Також у запису брали участь близько 20 музикантів, що грали більш як на 10 різних інструментах. В 1983 разом з матір'ю Квітка відвідала Україну, а після проголошення незалежності України мріяла дати серію концертів на Батьківщині. Та її мрії не здійснилися. 29 березня 1998 р., не доживши 5 днів до свого 45-річчя вона померла від раку. Співачка лишається більш відомою за кордонами своєї етнічної батьківщини....

(с)

3

Останні статті

Коментарі

120.04.12, 20:57

Спасибо, солнышко, за Квітку

    220.04.12, 21:16Відповідь на 1 від mestor

    ой, я рада что понравилось

      Гість: Арианна

      320.04.12, 22:48

        420.04.12, 23:48Відповідь на 3 від Гість: Арианна

          525.04.12, 08:12

          Круто Прослушала с огромным удовольствием, даже не смотря на то, что музыка не того стиля, что я, обычно, слушаю Очень душевный голос, цепляет за душу

            64.05.12, 19:52Відповідь на 5 від Winged*Nika

            Очень рада, что понравилось

              71.10.12, 13:08

              вспомнила , что и сама слушала ее когда мне было лет 12