хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Шутовской колпак...

Плохо не то, что ты оказался под колпаком, а то, что колпак оказался с бубенчиками…
9

Коментарі

Гість: ХУДОЖНИК+

130.01.12, 11:35

як кому...королі вон с сірйозними мордами такі глупості совіршают )

    230.01.12, 11:37

    Точно. Тихая лажа - лажей не считается.

      Гість: ХУДОЖНИК+

      330.01.12, 11:39Відповідь на 2 від Мари_НКа

      Точно. Тихая лажа - лажей не считается.це про покидьків? ) шо втіхаря лажу дєлают

        анонім

        430.01.12, 11:40

        вспомнилась ария ..."да я шут, я циркач, так что же?"

          530.01.12, 11:42

          с какой стороны посмотреть, при королях только шутам можно было говорить правду и им за это ничего небыло

            630.01.12, 11:43Відповідь на 3 від Гість: ХУДОЖНИК+

            Точно. Тихая лажа - лажей не считается.це про покидьків? ) шо втіхаря лажу дєлаютНе. Це про : якщо ти впав і задерлася юбка, але ніхто не цього не бачив, це не страшно.А якщо всі бачили це, а також твої репетузи-це лажа.

              Гість: ХУДОЖНИК+

              730.01.12, 11:44Відповідь на 6 від Мари_НКа

              Точно. Тихая лажа - лажей не считается.це про покидьків? ) шо втіхаря лажу дєлаютНе. Це про : якщо ти впав і задерлася юбка, але ніхто не цього не бачив, це не страшно.А якщо всі бачили це, а також твої репетузи-це лажа.тю..не смієця над собою той кому є шо комплєксовать

                830.01.12, 11:46Відповідь на 7 від Гість: ХУДОЖНИК+

                Точно. Тихая лажа - лажей не считается.це про покидьків? ) шо втіхаря лажу дєлаютНе. Це про : якщо ти впав і задерлася юбка, але ніхто не цього не бачив, це не страшно.А якщо всі бачили це, а також твої репетузи-це лажа.тю..не смієця над собою той кому є шо комплєксоватьТю, а ти попробуй впади, та й ще рєйтузи на всєобщєє обозрєніе...посмотрю я на тебе.

                  Гість: ХУДОЖНИК+

                  930.01.12, 11:49Відповідь на 8 від Мари_НКа

                  Точно. Тихая лажа - лажей не считается.це про покидьків? ) шо втіхаря лажу дєлаютНе. Це про : якщо ти впав і задерлася юбка, але ніхто не цього не бачив, це не страшно.А якщо всі бачили це, а також твої репетузи-це лажа.тю..не смієця над собою той кому є шо комплєксоватьТю, а ти попробуй впади, та й ще рєйтузи на всєобщєє обозрєніе...посмотрю я на тебе.а лігко)))..краще впасти смішно, аніж боляче

                    1030.01.12, 11:51Відповідь на 9 від Гість: ХУДОЖНИК+

                    Точно. Тихая лажа - лажей не считается.це про покидьків? ) шо втіхаря лажу дєлаютНе. Це про : якщо ти впав і задерлася юбка, але ніхто не цього не бачив, це не страшно.А якщо всі бачили це, а також твої репетузи-це лажа.тю..не смієця над собою той кому є шо комплєксоватьТю, а ти попробуй впади, та й ще рєйтузи на всєобщєє обозрєніе...посмотрю я на тебе.а лігко)))..краще впасти смішно, аніж болячеКоли комусь смішно з тебе, зразу стає болячє. в сто раз.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна