Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Наша способность радоваться

Простому велосипеду в детстве мы радуемся так, как никогда в зрелости не будем радоваться даже хорошей машине.  (е н г) 

7

Коментарі

121.02.11, 22:15

це точно, так воно і єєєєєєєєєє

    221.02.11, 23:24Відповідь на 1 від Helen77

    це точно, так воно і єєєєєєєєєєА иначе и быть не может! Так же и с отрицательными эмоциями: в детстве поломанная игрушка - уже трагедия; в зрелости и горе - не горе, разве что такое, которое действительно касается вопросов жизни и смерти.

      322.02.11, 00:37Відповідь на 2 від е н г

      це точно, так воно і єєєєєєєєєєА иначе и быть не может! Так же и с отрицательными эмоциями: в детстве поломанная игрушка - уже трагедия; в зрелости и горе - не горе, разве что такое, которое действительно касается вопросов жизни и смерти. аха........ на жаль більшість з нас це може зрозуміти пізно, а деякі на жаль ТАК і не розуміють........
      Я почала цінувати митті життя і переоцінила ставлення до подій, коли сина везли на операцію..... мені так при цьому і не сказали діагноз..... потім 3-є суток в реанімації, мене не допускали - на сьогодні все минулось....... РАДІЄМО кожній митті, і сумує та дратуємось, коли на то є причина