хочу сюда!

Наталия

29 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 25-38 лет

Красивых любят чаще

13

Последние статьи

Комментарии

Гость: Гранула

129.08.15, 18:12

Ой, Володимир Семенович.....

229.08.15, 19:06

про красівих не погоджуюсь.....

329.08.15, 20:26Ответ на 2 от Недурка

про красівих не погоджуюсь..... а как, по-вашему, любят красивых?

429.08.15, 20:32Ответ на 3 от Mirr@

по різному.... у більшості красивих відомих людей особисте життя не складається...недолюблені....

529.08.15, 20:40Ответ на 4 от Недурка

по різному.... у більшості красивих відомих людей особисте життя не складається...недолюблені....можливо вони про це частіше розповідають)), коли людина щаслива, то їй, мабуть, не дуже хочеться про це кричати, щоб не заздрили, тому і здається (про других, недолюблених), що їх більше. Мабуть, так?
          У відомої красивої людини завжди багато поклонників)). А щодо недолюбленості - хто зна як вони сприймають ту любов, багато хочуть напевно

629.08.15, 20:46Ответ на 5 от Mirr@

знаю декілька красунь, які нещасливі в особистому житті....таких можливо чоловіки побоюються....

729.08.15, 20:50Ответ на 6 от Недурка

знаю декілька красунь, які нещасливі в особистому житті....таких можливо чоловіки побоюються....побоюватися красунь? то їм просто не довіряють, або не можуть їм дати те, чого ті красуні вимагають

829.08.15, 20:53Ответ на 7 от Mirr@

певно що так....ще у чоловіків є комплекси поряд з красунями....

929.08.15, 20:58Ответ на 8 от Недурка

певно що так....ще у чоловіків є комплекси поряд з красунями....чоловіки, ті що насправді Чоловіки (з великої літери), не мають комплексувати ні перед будь ким... Чоловік - це особа впевнена у собі та в усьому що він робить
                  але таких чоловіків дуже мало, на жаль.

1029.08.15, 21:00Ответ на 9 от Mirr@

ну то що, помиємо кості чоловікам....

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая