хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Сподіваємось на диво від Саакашвілі. Бо якщо не він, то хто?..

 

   Я не знаю всіх заслуг Гайдар. Окрім тієї, що вона – донька того самого Єгора і правнучка того самого Аркадія. Утім, мова не про особисті риси Маші, а про те, що будь-яке призначення в Одесі зараз ми сприймаємо в загальнодержавному контексті – ледь не як трагедію чи навпаки – перемогу національного масштабу. Хто працює в інших ОДА – ми і гадки не маємо. Не кажучи вже про міністерства, державні комітети, Нафтогаз тощо.    Мине кілька місяців і голова ОДА Саакашвілі перетвориться на звичайного перфекта Саакашвілі. В області головним буде не він, а обласні ради і виконкоми. А поки ж з усіма Машами, Сашами (Боровиками) etc ми все ж все одно сподіваємось на маленьке диво від Саакашвілі. Бо якщо не він, то хто? Випускники Гарварду і Кембриджу з Ради, які дружно тисли кнопки за закон про валютні кредити?..    

(Сергій РУДЕНКО, з публ. «Одеський парадокс у дзеркалі української політики»)

2

Коментарі

120.07.15, 18:56

Щось не довіряю я йому...

    220.07.15, 18:59Відповідь на 1 від Волинский

    Щось не довіряю я йому...А є вибір? Залишається тільки сподіватись.

      Гість: ischo

      320.07.15, 19:18

      Після Машкиної прес=конф. їй хіба відро і швабру можна довірити.

        420.07.15, 19:42Відповідь на 3 від Гість: ischo

        Після Машкиної прес=конф. їй хіба відро і швабру можна довірити.А вы бачите когось іншого? Незабруднего в черзі до "корита". Молодого. Свіжого. Енергійного. У цій справі потрібна "свіжа кров". На це й сподівання.

          520.07.15, 19:47

          мені з другого кінця України неподобається Мішо...а та девочка тим більше (я про політику)

            анонім

            620.07.15, 19:53

            у меня друг сейчас зашел в его команду,
            не так просто к нему попасть, и не всегда наличие ума является основным критерием, нужно как минимум рекомендация, работа в его команде открывает большие перспективы для человека

              Гість: Сергей я

              720.07.15, 19:56

              А у него команда есть!?она вся в розыске у себя на родине!?

                820.07.15, 20:05

                Мишаня сделает всё, как нужно. Только не нужно ему мешать. Это его дело, кого брать к себе на работу, что кушать и пить, с кем спать. Злопыхателям лучше смотреть в свои корыта.

                  Гість: Ушной

                  920.07.15, 20:16Відповідь на 7 від Гість: Сергей я

                  А у него команда есть!?она вся в розыске у себя на родине!? Ты там дрочи себе спокойно.. оно тебе не надо

                    1020.07.15, 20:20

                    удивляться уже устала, но мне странно читать в заголовке - "надеемся на чудо" - взрослые люди и такэ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна