Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

... особенно в наше нелегкое время!

Если тебе дорог человек, нужно хватать его и держать в руках сильно-сильно. Иначе однажды обернёшься, а никого нет.
6

Коментарі

14.07.14, 22:56

    25.07.14, 00:13

    Главное, - не задушить в объятиях ...
    Если слабо держать, выпорхнет, если сильно держать, - задохнется...

      35.07.14, 00:18Відповідь на 2 від h_s_x2

      по ситуації... головне - ніжно і не обмежувати при цьому свободу

        45.07.14, 00:33Відповідь на 3 від Міс Марпл

        по ситуації... головне - ніжно і не обмежувати при цьому свободу Хочет идти, - пусть идет. А тем более, если дорог.

          55.07.14, 00:38Відповідь на 4 від h_s_x2

          так-так..Але бувають ситуації, коли треба обіймати і тримати. Не довго. Рівно стільки, скільки треба. Квантум сатіс, коротше.

            65.07.14, 00:39Відповідь на 5 від Міс Марпл

            так-так..Але бувають ситуації, коли треба обіймати і тримати. Не довго. Рівно стільки, скільки треба. Квантум сатіс, коротше.треба обіймати так, щоб не хотів іти

              75.07.14, 00:41Відповідь на 6 від h_s_x2

              так-так..Але бувають ситуації, коли треба обіймати і тримати. Не довго. Рівно стільки, скільки треба. Квантум сатіс, коротше.треба обіймати так, щоб не хотів іти Супер! І рівненько до тих пір, поки я хочу, щоб він не хотів іти!

                85.07.14, 12:22Відповідь на 7 від Міс Марпл

                так-так..Але бувають ситуації, коли треба обіймати і тримати. Не довго. Рівно стільки, скільки треба. Квантум сатіс, коротше.треба обіймати так, щоб не хотів іти Супер! І рівненько до тих пір, поки я хочу, щоб він не хотів іти!