хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Надеюсь я...

                                                        Надеюсь я — под масками зверей
                                                        У многих человеческие лица.

                                                         В.Высоцкий

                                                  

13

Коментарі

16.06.14, 04:49

Надежда умирает последней.

    26.06.14, 04:58Відповідь на 1 від tamagochi

    Надежда умирает последней.вот я думаю, этот знак - он предостерегающий или обязывающий?

      36.06.14, 05:04Відповідь на 2 від lobo45

      Кошки - сами по себе -коварные животные. Надо быть начеку, есичо.

        46.06.14, 08:07Відповідь на 2 від lobo45

        Надежда умирает последней.вот я думаю, этот знак - он предостерегающий или обязывающий?обязывающий предостеречьвоть

          56.06.14, 08:51

          а что..правда есть такие знаки?

            66.06.14, 09:13

            Обережно! Не перероджені діти! - Найбільш лукаві звіри, бо мають людське лице. "Переображення Господнє" "Повернення блудного сина" "Розмова Ісуса з Никодимом" "Ісусове свідчення про Івана Хрестителя" "Уздоровлення сухорукого в суботу" "Побудова царського Храму 30 років"(30 срібних)- максимальний вік дитини і її гріхи йому не про-стять-ся. "Побудова Храму Господу своєму 7 років" - всі суботи до 50 років повинні трудитися для свого вдосконалення (для переродження) з дитини в людину. Пора "перевернути О-слОни (в своїй голові) і розігнати міняйлів голубами (повітря в легенях має форму голуба, а слово вимовляється при видоху)

              Гість: _Миледи_

              76.06.14, 16:00

              мне легче. я маску не замечаю, а вижу сразу суть человека.

                Гість: Z_Nova

                86.06.14, 17:31

                ну - ну....)))))

                  96.06.14, 17:45Відповідь на 3 від tamagochi

                  Кошки - сами по себе -коварные животные. Надо быть начеку, есичо.там рядом со знаком лопата стоит догадываешься для чего?

                    106.06.14, 17:47Відповідь на 4 від disu

                    Надежда умирает последней.вот я думаю, этот знак - он предостерегающий или обязывающий?обязывающий предостеречьвотькошку?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна