хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

......

В логической цепочке " Мужик сказал - мужик сделал" отсутствует " Мужик подумал" ..
19

Коментарі

анонім

130.03.14, 09:00

Аби було чим подумати.

    230.03.14, 09:16Відповідь на 1 від анонім

    Аби було чим подумати.це скажи тим, що тоді яника обожнювали, тепер вову.....

      анонім

      330.03.14, 09:19Відповідь на 2 від Shnec

      Аби було чим подумати.це скажи тим, що тоді яника обожнювали, тепер вову.....Їм марно щось казати -- мізків нема зовсім.

        430.03.14, 11:07

        В логической цепочке " Мужик сказал - мужик сделал" отсутствует " Мужик подумал" ...и ЭТО сказал мужик?

          530.03.14, 11:48Відповідь на 4 від disu

          В логической цепочке " Мужик сказал - мужик сделал" отсутствует " Мужик подумал" ...и ЭТО сказал мужик?інколи я самокритичний

            630.03.14, 11:50Відповідь на 5 від Shnec

            В логической цепочке " Мужик сказал - мужик сделал" отсутствует " Мужик подумал" ...и ЭТО сказал мужик?інколи я самокритичнийура-буду знатьесть такие мужчины в этом мире

              Гість: София Рай

              730.03.14, 12:39

              Мой вариант"Мужик сказал---жена напомнила---жена напомнила---жена напомнила---мужик подумал---мужик сделал"

                830.03.14, 13:38Відповідь на 7 від Гість: София Рай

                життя триває

                  930.03.14, 16:02

                  Ой, а для чего жена рядом..

                    анонім

                    1030.03.14, 16:10Відповідь на 2 від Shnec

                    Аби було чим подумати.це скажи тим, що тоді яника обожнювали, тепер вову.....
                    хіба тільки їм?
                    У тих хто був проти яника і вови а зараз на них усе валять тоже мозгів не було http://www.youtube.com/watch?v=2QsVVkA4Ywo Ви вже вибачте що повторююсь, але чі хтось колись висновки зробить з того що трапилось, адже самі й винуваті Пророкували розвал раші а у самих репнуло Почекайте, іще затріщить Бо не думаємо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна