О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Як намалювати яблуко

Осінь дарує нам овочі і фрукти. Сьогодні ми подивимось як намалювати яблуко.Спочатку намалюємо  коло, а біля нього ще одне коло. Це будуть наші якблука.
Тепер малюємо хвостики і листочки. Одне яблуко розрізане пополовині. Малюємо зернятка яблука.
Тепер акуратно замалюємо яблука. 
Подивіться ще раз як намалювати яблуко.
Якщо вам захочеться навчитись малювати, то приходьте до нас знову і ми будемо малювати разом.
_

Як намалювати Губку Боб, прості малюнки, #children, #YouTubeKids

Як намалювати Губку Боб, прості малюнки, #children, #YouTubeKidsКрок 1: Щоб малювати SpongeBob SquarePants Nickelodeon, спочатку намалюйте прямокутник біля середини сторінки. Потім з правого боку прямокутника малюйте на трьох прямих лініях, щоб фігура виглядала як цегла на її кінці. Це буде основною формою для корпусу SpongeBob SquarePants. 

Крок 2: Далі намалюйте вертикальну лінію у центрі прямокутника та дві горизонтальні лінії. Намалюйте першу горизонтальну лінію над центром прямокутника і намалюйте другу ближче до нижньої частини і простягніть її всюди через сторону прямокутника. Це будівельні лінії, які допоможуть вам розмістити SpongeBob SquarePants в подальшому. 

Крок 3: Тепер малюйте лінію, починаючи з лівого боку, між двома горизонтальними лініями будівництва. Намалюйте лінію та ліворуч. Намалюйте іншу лінію на іншій стороні прямокутника, що йде відразу від його тіла, потім різко повертає кути назад, а також рухайтесь вниз. Намалюйте невелике коло на кінцях цих ліній. Під корпусом Губка Боб намалюйте дві лінії з овалами на кінцях їх. Це посібники, які допоможуть вам намалювати придатки SpongeBob SquarePants пізніше. 

Крок 4. Намалюйте коло праворуч від вертикальної лінії, яка розташована на вершині горизонтальної конструктивної лінії. Намалюйте інше коло прямо зліва від першого, що ледве перекриває його. Це будуть очі "Губка Боб Квадратники". 

Крок 5: Намалюйте нос "SpongeBob SquarePants" як довгий овал, який починається там, де горизонтальна та вертикальна лінія перетинаються, і вона під кутом до перекриття налітає лівого ока. Намалюйте рот як злегка криволінійну лінію під носом, яка закінчується горизонтальною лінією будівництва. Напишіть ще одну U-образну криву під ним.

Як намалювати квітку просто, малюємо квіти

Як  намалювати квітку просто, малюємо квіти, #children, #YouTubeKids Сьогодні ми навчимось як просто і швидко намалювати квітку. Ми намалюємо дві квітки, що ростуть одна біля одної.
Спочатку намалюємо мале коло. Це буде середина квітки. Тепер намалюємо пелюстки навколо середини.
Малюємо стебло і листочки. А тепер замалюємо середину квітки, замалюємо пелюстки і стебло з листочками.
Настав час намалювати другу квітку. Знову малюємо коло і пелюстки. малюємо стебло і листочки.
І замалюємо квітку, але пелюстки намалюємо іншим кольором.
Ось і маєм квіти. Можемо намалювати букет і подарувати його.
Малюйте квіти. Малюйте багато квітів. Це цікаво і радісно!
Приходьте до нас знову і ми будемо вчитись малювати різні речі.

_