хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

сьогодні Свято Яр-Даны

Сьогодні за календарем наших предків відзначається Свято Яр Дани або ВодоСвяття.

Дана - Богиня і Повелителька Земної Води.
Яра - Свята.




Цього року свято припало на 6 січня.
А взагалі воно рухливе і розраховується від Різдва Коляди Божича - на 12-й день.

Ця Містерія має величезне космічне значення для нашої планети, тому що має астрономічне і астрологічне обгрунтування.
Чому Вода на Землі стає Святою? Тому що саме в цей час, в ці дні, ми знаходимося найближче до Сонця. Тому його промені Освячують Воду, тобто роблять енергетично дуже сильною. Таку воду наші предки використовували в лікуванні себе і тварин, освяченні обійстя і т.д.



звісно моя статті трохи запізднилася, та в неті зараз багато інфи для тих, кому цікаві такі речі.

Але я маю надію, що тепер, знаючи МАГію (від слова МОГти і переМОГати, тобто ЗНАТИ і використовувати свої знання на БЛАГО) ми будемо більш уважні і наступного року приєднаємося до загальних Космічних циклів більш свідомо, що звісно лише посилить ефект впливу на людину.



Вважається, що такого дня слід омитися першою водою, краще звісно зануритися в святі води нашої могучої або магічної ріки, символа і Духа Слов*янства - Дніпра, доречі по одній із версій, назва теж походить від Дани, тобто, ДАНА ПРЕСВЯТА - ДанаПр.


Але... як кажуть, Святі діла робити ніколи не піздно, тому можна ще сьогодні омитися (головне свідомо) і зарядитися силою Духа Святого (енергією Сонця)  через Святі Води Землі (жіноча суть Бога).  Таким чином, бачимо, що  гармонія поєднання  чоловічої та жіночої іпостасі Бога були присутні в кожному святі.. тай  саме слово Свято має вже в собі значення СВЯТЕ дійство, тобто освячене Небом, Зірками... а значить Богом.



Вітаю всіх!
Бажаю Гармонійного Поєднання в собі Енергій Сонця і Води - Чоловіка і Жінки, бо саме через внутрішню гармонію кожен з нас може дістатися Гармонії у своєму зовнішньому (соціальному) житті.

Любові і К-РА-си!

Будьмо!  rose


10

Коментарі

16.01.11, 12:32

Я маю язичницький календар, де це свято - 4 січня. Але все одно вітаю милу пані зі святом і бажаю всього найкращого.

    26.01.11, 12:34Відповідь на 1 від nolofinve

    так.. шось в цих календарях наплутали.. треба буде навести ладу якось
    в мене позначено - 6-го...

    та все одно... зараз дуже магічні дні - стільки людей святкують прекрасні Свята... тож вцілому певно... Земля покрилася чистими Енрегіями...

    Дяку - на взайм!!!..чи то Ви не мене вітали.. а Святу Дану? ....

      36.01.11, 12:43Відповідь на 2 від Ружа

      Саме Вас, мила пані, - особа, котра святкує це свято, є моїм одновірцем, я так вважаю

        Гість: Каsсандра

        46.01.11, 13:34


        Всіх свят!!! Здоров'я,щастя,любові та Божьої благодаті усій твоїй родині!

          56.01.11, 23:12

            67.01.11, 02:51

            Пусть в эти святые дни в наше сердце войдет мир,
            гармония, вера и любовь!!!

              77.01.11, 17:29

              вода то так - сильна річ

                88.01.11, 11:46

                  914.01.11, 14:48Відповідь на 3 від nolofinve

                  Саме Вас, мила пані, - особа, котра святкує це свято, є моїм одновірцем, я так вважаю
                  дякую

                  насправді, віра у всіх Світлих людей ОДНА... всі інші іновірці... ......

                    1014.01.11, 14:48Відповідь на 4 від Гість: Каsсандра


                    Всіх свят!!! Здоров'я,щастя,любові та Божьої благодаті усій твоїй родині!
                    дякую-дякую-дякую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна