хочу сюда!
 

Лилия

46 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Інтерв'ю Керіс Ван Хаутен (Мелісандра) про роль в «Грі Престолів

Коли серіал переповнений обезголовленими кіньми, відмороженими ходячими мерцями, драконами, мечами і голими представниками найдавнішої професії майже в кожному епізоді, то одному актору складно справити велике враження. Але нідерландська актриса Керіс Ван Хаутен (Carice van Houten) все ж таки зробила це у другому сезоні «Гри Престолів». Таємнича червона жриця Мелісандра лягла на підлогу печери і народила істоту, схожу на чорний дим, покликання якої — вбивати.

За словами Ван Хаутен, вона не знала, на що йде, так як з серією романів «Пісня льоду і полум'я» не була знайома. Роль їй дісталася здебільшого через її дивовижні зовнішні дані.

"Я подзвонила своєму другу Сету Майєрсу і запитала його:" Що це? Чи добре це? "Він сказав:" Ти з глузду з'їхала? Скажи "Так"! "

Для когось, хто не є завзятим фанатом фентезі (Ван Хаутен розуміє під фентезі "гоблінів і вуха м-ра Спока, та інших зелених персонажів"), можливо, не відразу зрозуміє і прийме серіал, заснований на великих просторах всесвіту «Пісні Льоду і Полум'я» Джорджа. Р.Р. Мартіна. Але хитросплетіння сюжету і прагнення чогось нового зробила з багатьох скептиків справжніх шанувальників серіалу, тим самим перетворивши телевізійну сагу в хіт, останній епізод якого зібрав біля екранів майже 4 мільйона глядачів — найбільшу аудиторію серед серіалів.

Вражає сцена, де повністю оголена, вона лежить на підлозі печери, розсунувши ноги, і випускає зі свого лона чудовисько. Ван Хаутен не звикати до наготи на екрані, актриса каже, що взяла за звичку оголюватися перед колегами, щоб розрядити напругу на знімальному майданчику.

Роль Мелісандри є її найбільшою роллю. Як говорить Ван Хаутен: "Вона — влада. Вона не жертва ". І вона не є "жінкою з примхами. Я ніколи не вважала себе сексуальною. В основному, поганулею. Забавно бачити реакцію людей. Вони бачать те, що хочуть бачити ".

Голландський акцент Ван Хаутен виявився вельми корисним, тому що в зйомках задіяні, в основному, британські та шотландські актори, і її акцент "відокремлюється" від інших. (Мелісандра родом з таємничого Асшая, за що нерідко її іменують Мелісандрою Асшайською).

Вражаючі вбрання додають їй таємничість, художник по костюмам Мішель Клептон описує Мелісандру як "Дуже чуттєву, з магічним характером жінку". І, щоб підкреслити це, вона вирядила Ван Хаутен в сексуальну червону сукню. Під час зйомок в холодних ірландських місцевостях вона, звичайно ж, не блищала своїми теплозберігаючими властивостями.

"У чоловіків були шкіряні обладунки та капюшони", — сміючись, розповідає вона. "А я стою в маленькому червоному платті. І термобілизну теж не надіти, тому що її буде видно ".

Роль в популярному серіалі на телебаченні зобов'язує залишати батьківщину більшість акторів, щоб далі грати в "вищій лізі". Але замість того, щоб пакувати свої речі і переїхати в Лос-Анджелес, Ван Хаутен залишається в рідному Амстердамі, де вона є однією з найбільших зірок.

"В Нідерландах я могла ходити по вулицях, і я була завжди в курсі, коли люди дивилися на мене. Зате решта світу було безпечним місцем. Тепер я відчуваю, що все поступово міняється ", - говорить вона, додавши, що" принаймні, люди, напевно, не впізнають мене без моєї рудої перуки ".

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

0

Комментарии