Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Моя відео-робота на тему Осені - *Осінній Подих*

http://video.i.ua/user/1212099/27729/134854/

Моя перша відеоробота.
Ох і попрацювала я над нею....stena вчора зробила остаточний варіант, почала викладати сюди на наш портал впродовж кількох годин...stena ... і виявилося...що вона завелика..stop ......stena .....ггг... майже Гіг! fingal omg fingal Взяла не той розмір,  hypnosis lol whosthat
Сьогодні вже зклеїла найостаточніший варіант, який вам і пропоную podmig prey angel
В ньому використані Шпалери Осені , зібрані з безмежного Нету та нашого потралу :-)) , ті , хто постійно цікавляться моїми шпалерами одразу впізнають їх podmig smile , а також може й свої шпалерини. Тож Всім Дякую!kiss rose

а також прекрасна музика Кейко Мацуї "Forever. Forever" (Назавжди...Назавжди...)

Бажаю приємної подорожі впродовж 4 хвилин з Осін*ю, яка легкою грайливою ходою йде по Планеті.

Ваша Вогненно-Золота Осінь і ... Ружа



З.І. до речі не покидаю спроби завантажити обіцяний багатьом любителям Японії та Осені, фільм про Осіннє Кіото на свій віртуальний диск. Кіно чималеньке (гіг з хвостиком) , але просто фантастичне - купила собі місце на тому Файлі. але чомусь вже дві спроби провалилися.. спробую і сьогодні, тому не дивуйтеся. що я весь день буду світитися он-лайн...podmig , насправді мене не буде blind letsrockblindblindblind....
8

Коментарі

Гість: Огненный_HW

122.09.09, 13:39

    Гість: SHAR-K

    222.09.09, 14:57

    Неплохо получилось.

      Гість: Деінде

      322.09.09, 23:12

        423.09.09, 08:33

          523.09.09, 16:30

            623.09.09, 19:28