хочу сюда!
 

Vik-kis

42 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 39-99 лет

Самогубства - від безвиході чи слабкості духу?
Троє водіїв Півдня України за останні дні трагічно пішли з життя через неможливість вижити в кризовій ситуації. Вже кілька місяців на Одещині мітингують тисячі автовласників, жаліючись на відсутність роботи і відповідно можливості виплачувати кредити.

Вони довго страйкували, але так і не були почуті владою. Наклавший на себе руки Володимир, разом з іншими безробітними дальнобійниками хотів достукатися до представників влади, щоб ті відповіли, коли, в кінці кінців, водії знову зможуть перевозити вантажі і отримувати зарплату.

Володимир з колегами чекав три місяці. Відповіді не було, і тоді він пішов на самогубство. Без годувальника залишилася дружина і двоє дітей. Поки одеські дальнобійники говорили на мітингу про смерть колеги, з Білгород-Дністровського надійшла нова трагічна звістка: ще один водій повісився. І знову через безробіття. ГУДИМА Віктор Миколайович, батько двох дітей вибрав кризі суїцид, таким чином, відводячи від родини відповідальність за неоплачений кредит. Не минуло й доби після похорону Віктора ГУДИМИ, як надійшла інформація про смерть ще одного перевізника з Одеси. Проблеми ті ж, що і у всіх українських далекобійників: відсутність роботи і кредитна заборгованість. Водій помер від серцевого нападу.

Страйкуючі на Окружній дорозі в Києві, у Львові, в Одесі та багатьох інших містах країни задають питання: скільки ще дальнобійників має загинути, щоб б влада нарешті звернула увагу на автомобільну проблему и хоть якось почала реагувати на вимоги автоперевізників.

http://kolomyya.org/se/sites/pb/?nid=12489&page=1

Не можу однозначно звинуватити цих самогубців (можливо, на їхню думку, справді не було іншого виходу), але я особисто вважаю самогубство останнім з варіантів вирішення проблеми. Потрібно було боротися, шукати виходу з кризової ситуації,  варіантів - безліч.

Але, тим не менше, мої розсуди не змінять фактів - люди кінчають життя самогубством, бо влада не в змозі вирішити їхні проблеми. Навіщо нам така влада? Навіщо Вам така влада?
    
12

Комментарии

13.03.09, 16:52

Велика, мала... скільки тих Україн?

  23.03.09, 16:54

  КтО убил МоМО???

   33.03.09, 16:55Ответ на 1 от _A-S_

   Велика, мала... скільки тих Україн?А асіків скільки...

    43.03.09, 17:01

    плохо байкотируют... если бы хотели действительно чего-то добиться, могли бы перекрыть Одессу-Киев, только не на обочине стать а перекрыть так чтобы никто не проехал, и перекрывать не 1-2 людям, а 100-200 грузовиков и водителей, которым реально надоело пустозвонство теперешней власти и постоянные долги перед вмф причем на ужасных условиях.... суицид вообще бред - что теперь делать жене и двум детям без отца?

     53.03.09, 17:03Ответ на 3 от ДімкаLvivsky

     єдиний

      63.03.09, 17:03

      Ті що на той світ зібрались, хай за собою в потойбічча тягнуть всіх кого важають потрібним (хоча б намагались). Невміють у нас радикальні вчинки робити, спалюють так чомусь себе, голодують... так це нікого не колишить крім журналістів. Не можеш дотягнутися до верхів, вбаюкай ненависного усе своє життя свого сусіда. А ви думаєте звідки повага береться - за гарненькі очка й бензинчик на своїй макітрі, ні, - на чужій макітрі

       Гость: Фенікс Крі

       73.03.09, 17:47

       Влада Хрень. так було и так буде. А вони слабки. Краще б ворушились и шукали замовника, вихид чи взагали иншу роботу, а вони просто здались....

        Гость: RALF007

        83.03.09, 21:44

        ПРОРОЧЕСТВО: Ющенко подаст в отставку и президентом станет Янукович!!!
        "Ющенко отречется от престола.Президентом Украины станет В.Янукович, которого Господь избрал для того, чтобы нести крест президентской власти. Это будет хорошее время. ..."
        Георгий-Илия
        Пророчество о грядущем времени... .
        http://ralf.com.ua/ru/uaanaliz.html

         93.03.09, 23:56Ответ на 8 от Гость: RALF007

         ПРОРОЧЕСТВО: Ющенко подаст в отставку и президентом станет Янукович!!!
         "Ющенко отречется от престола.Президентом Украины станет В.Янукович, которого Господь избрал для того, чтобы нести крест президентской власти. Это будет хорошее время. ..."
         Георгий-Илия
         Пророчество о грядущем времени... .
         http://ralf.com.ua/ru/uaanaliz.html
         В наз зявився лжепророк.

          104.03.09, 10:53Ответ на 1 от _A-S_

          Велика, мала... скільки тих Україн?одна - єдина й неповторна

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая