хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

целее будешь

  Если кто-либо пытается/стремится, хоть в чем-то, тебя обмануть... - держись от него ...на*безопасном.
6

Коментарі

Гість: О-leg-O

111.05.14, 23:44

я завжди кажу, що якою мірою міриш, такою і тобі відміряють.....і починаю розказувати в красках і з натхненням що я зроблю у відповідь після того як....

    211.05.14, 23:46

    а якшо сам обманюєш, то тра триматися від всіх подалі?

      312.05.14, 00:05Відповідь на 1 від Гість: О-leg-O

      я завжди кажу, що якою мірою міриш, такою і тобі відміряють.....і починаю розказувати в красках і з натхненням що я зроблю у відповідь після того як....помниццо, пушкинский старик...

        412.05.14, 00:06Відповідь на 2 від Недурка

        а якшо сам обманюєш, то тра триматися від всіх подалі?в чем, обычно, мужчины обманывают женщин?

          512.05.14, 00:13Відповідь на 4 від mestor

          ой...цілого листа тра писати...шо на роботі ( сам бухає десь в кращому випадку), шо любить тещу, шо в бані тільки з друзями, шо забув про батьківські збори в дитини, що борщ добрий, що футбол по теліку скоро закінчиться, що табуретку завтра полагодить....і т. д.

            612.05.14, 08:00Відповідь на 5 від Недурка

            ой...цілого листа тра писати...шо на роботі ( сам бухає десь в кращому випадку), шо любить тещу, шо в бані тільки з друзями, шо забув про батьківські збори в дитини, що борщ добрий, що футбол по теліку скоро закінчиться, що табуретку завтра полагодить....і т. д.Она, шо дурка, що вышла за такого?
            - или довела нормального мужчину после загса?

              712.05.14, 10:11

              На безопасном расстоянии?
              Сейчас весь мир в этом...нужно уходить в пустыню...от всех подальше

                812.05.14, 10:25Відповідь на 7 від кАмарик222*

                На безопасном расстоянии?
                Сейчас весь мир в этом...нужно уходить в пустыню...от всех подальше
                Кристина, прежде всего надо уважать себя

                  Гість: О-leg-O

                  912.05.14, 13:05Відповідь на 8 від mestor

                  Повага до себе -- враховує повагу до любого .... навіть до його темної сторони. Бо ти розумієш чому він це робить і що ним керує...А також ще розуміння того, що ДУШІ у всіх людей світлі, навіть у тих чиї вчинки негідні ...просто вони ще сплять і не прокинулися...Але для цього треба добре знати, зрозуміти і сприйняти свій темний бік...Чисто моє сприйняття і розуміння без претензій на інші ....

                    1012.05.14, 13:08Відповідь на 9 від Гість: О-leg-O

                    Повага до себе -- враховує повагу до любоготочно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна