Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

lilitjh

19 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 15-50 років

щось хотів написати...

що важливіше, життя, чи бізнес? гроші чи почуття?

на що варто витрачати свій час? життя рахувати заробітком, чи привітними посмішками?

... чи варто задавати питання саме так "... або ..."? 

чому я знаходжу час для будь чого, окрім власного блогу? чому нічого не пишу?

ледащо? ні... нема чого написати? ТА ТОЧНО Є!

а чому не пишу? У мене єдина більш-менш адекватна відповідь: "тому що читаю"...

якщо казати о коливаннях в житті, то є періоди, коли я слухаю, а є такі, коли розповідаю...

досить тривалий час у мене був період, коли я слухав... а коли я слухаю, то не перебиваю, мовчу.. і глибоко обмислюю все, що до мене доходить.

гойдалка - вгору та долі, вгору та долі, вгору, долі... слухаю, кажу... саме так... все життя. Коли слухаю - то мовчу. Коли кажу, то не слухаю... Крайнощі, блін... а як уникнути цих крайнощів? І чи варто уникати? Що мені дасть уникнення від крайнощів? Перестану вміти і казати і слухати, бо стану мати якусь суміш? 

... я вмію читати так, що бачу розповідь, приховану між словами... я вмію слухати так, що чую те, про що не кажуть, а лише думають... я вмію дивитись так, щоб бачити приховане від зору... мабуть саме тому, що коли читаю, то не пишу, коли слухаю - не кажу, а коли дивлюсь, то сам не демонструю.

... я вмію написати так, щоб люди читали не слова, а емоції... я вмію розповідати так, щоб чули ідею та намір... я вмію так показати, що це запам'ятається... мабуть тому, що цього часу мене не відволікає чиясь маячня навколо... я взагалі мало на що звертаю увагу, я просто знаю і вмію і роблю... і у мене це дуже добре виходить. Завжди.

може, саме ця гойдалка і є моя гармонія? навіщо я переймаюсь через те, що не завжди пишу, або не завжди слухаю?

може. не відомо (-:

*****

а про що я хотів написати сьогодні?

про те, що зрозумів, як можна ЛЕГКО позбутись ще декількох паганих звичок, і вже застосував це знання на собі? (кому цікаво - теж розповім...)

про те, що за останні два тижні у мене часто і вчасно трапляються "сяяння"? (не знаю, як це можна назвати вірніше. хай називається це явище "сяяння")

про те, що декілька речей, про які я хотів написати вже втратили сенс і більше не варті на мій погляд того, щоб взагалі розглядатись? (принаймні, в тому ракурсі, в якому це було незрозуміло самому мені?)

про те, як мені сподобались книжки Задорнова, які я ще не читав, але вже знаю, бо знаю з чого він пише, і сам черпаю багато інформації звідти? (-: Пише кльово... із гумором сатирою..

о! згадав... хотів розповісти про сміх! точно! обов'язково розповім... тільки проведу ще один експеремент, і відразу напишу... якщо експеремент не вкаже на те, що я помилявся у всьому... але і в цьому випадку я теж напишу про сміх, але вже щось інше (-:

про обіцянки? ооо... здається, я знову маю довіру людям... одній персоні... людям? Я можу знову щось обіцяти! Я знову впевнений в собі! Я вірю в майбутнє... ооо. це неймовірно кльово!!!! (Настя, ти б знала, як я тобі вдячний що ти є!!!!)

про любов? морков? секс? інтим? ... ммм... еротичні сни мені такі сняться... уууууу (% прокидатись не хочеться (-: 

тобто, прокидатись хочеться, але і додивитись ці сни - теж хочеться... але не виходить додивитись, а виходить побачити нові сни..

до речі, снів багато. але вони зараз дуже персональні. Багато з них про те, чого в моєму житті ще не трапилось. Тому чекаю на багату кількість "де жа вю". як почнуться (мають відбутись серіями), відразу напишу (-:

про маму? вона за мене знову хвилюється... цікаво, як може хвилюватись матір... ззовні - одне відчуття, внутрі - інше... те, що бачиш, чуєш і відчуваєш - все каже про різні хвилювання... я ледь не кожною фіброю відчуваю те, як вона про мене дбає... хех... я її не стану засмучувати. точно! це я гарантую (-:

про самопочуття? здається, виростають крила - я трішки зкинув зайвого жирку, накачав м'язів... (наближаюсь до того еталону, який собі зазначив... не реактивно, але із достатньою швидкістю) здоровий... забув про хвороби... шкодую, що досі іноді приходиться вдягати куртку... куртка допомогає зекономити час на відповіді, чому я без куртки ... гггг (-: 

про бізнесові справи? ох... окрема тема. наступним разом напишу... якщо цікаво... для мене ця тема вже трішки в минулому, але є веселі та важливі нюанси... подивлюсь по коментарях, якщо попросять - то напишу докладніше (-:

друзів. багато. нових.

старі друзі... які і не друзі... а може, і друзі, але не в минулому і не в теперішньому. ну, короче, не було у мене друзів з дитинства... а роки три назад з'явився перший... а ще нещодавно другий... і тепер ще третій ДРУГ. 

ммм... у мене навіть я сам собі став другом. і реальним і віртуальним... сам себе створив... сам із себе створив собі друга... ммм... не можу знайти, як це передати словами так, щоб не розкрити таємницю цього друга в обличчі мене самого (-: (цей мій друг - це не я, і від мене немає зовсім нічого фізично, хоч і зроблений мною та із мене)

про пригоди? ох, вони у мене шикуються в чергу (-: чекають, коли дозволю їм збутись... деякі лізуть без черги та запитань... це такі, непримітні, в яких відразу і не впізнаєш, що це - чи просто чергова дія, чи щось потенціально надзвичайно незвичайне (-: хіхі

ну і ще.. ВЕСНА ПРИЙШЛА!!!! УРА!!!!

Здоров'я вам, щастя, любі люди!


Рейтинг блогов 

60%, 12 голосів

15%, 3 голоси

25%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

Гість: nice_lad

16.03.09, 01:09

Ура!!! Ось глянув ти в ефірі - вже пачатає шось мабуть подумав я. Доречі Привіт!!! З Весною!!!

  26.03.09, 01:18

  Блин. Очень плохо понимаю украинский... Но смысл поняла...Так много вложил всего...Если отвечать на первый вопрос, то важней конечно чувства, но когда совсем нет денег. они быстро умирают... А насчёт бизнеса, то к сожалению в нашем обществе успешность и финансовое благополучнее - показатель умственных способностей. (хотя я с этим не согласна)

   Гість: Ditrixx

   36.03.09, 08:11

   добре сказав

    Гість: Українка

    46.03.09, 09:03

    так, дійсно, ти вмієш це робити)_))) а в мене зараз період слухання, тому бажаю тобі - поговори за мене)))))

     Гість: boogie-woogie

     56.03.09, 09:42

     Очень плохо понимаю украинский...
     шок

     Вітаю з весною!

      Гість: Катька Чехова

      66.03.09, 09:42

      я дуже вдячна тобі що ти є!

       Гість: PR3D4T0R

       76.03.09, 10:11

       У мене на одній пошті пароль був MagHell.
       Не читай Задорнова. Краще Жванецького.

        86.03.09, 11:32

        Так, весна прийшла! Як добре що ти пишеш! Як добре, що ти такий веселий!

         96.03.09, 16:08Відповідь на 5 від Гість: boogie-woogie

         Очень плохо понимаю украинский...шок

         Вітаю з весною!
         способен на шок

          106.03.09, 21:08

          ты иногда ставишь вопросы совершенно не сопоставимые друг с другом, ну да ладно, это дело такое.
          рекомендую пересмотреть сценку из КВН "про качков", особенно момент про расшифровку ДЮСШ.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна