хочу сюда!

Ольга

39 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Рейтинг політичних сил Тернопілля

ВО "Свобода" 31,8%

БЮТ 14,1%

"Фронт змін" 5,0%

Блок Тігіпка 3,1%

Партія регіонів 2,2%

УНП 1,6%

"Наша Україна" 1,0%

Інші 1,2 %

Проти всіх 18,2%

Не визначились 21,8%

В опитуванні ЦСДП взяли участь 913 респондентів, статистична похибка вибірки — 3,2%, термін дослідження — 27-29 листопада 2009 року.
6

Комментарии

Гость: ННП

18.12.09, 10:31

І не сподівайся, що все буде по справедливому. В Україні, ще є що красти і на кому ставити експерименти+

28.12.09, 18:40

39.12.09, 14:44Ответ на 1 от Гость: ННП

І не сподівайся, що все буде по справедливому. В Україні, ще є що красти і на кому ставити експерименти+
      Я і не сподіваюсь. Остаточно нерозкраденою залишилась лише земля, от до неї і хочуть дорватись. Межигір'я - це лише перша ластівка.

49.12.09, 14:50Ответ на 3 от oleg_kv

А люди? Знаєш які гроші платить україна( зрозуміло, що ідуть шалені відкати)за смертоносні вакцини.

59.12.09, 15:37Ответ на 4 от Гость: ННП

не вигадуйте, вакцини врятували мільйони життів

610.12.09, 09:39Ответ на 5 от oleg_kv

Не сперечаюся. Але не такого виробництва не такі, що проходять випробовування на людях. Не рівняйте турботу українських політиків про здоров' я своїх людей то тієї справжньої, яка не була замішана на грошах Поцікавтеся виробництвом біологічної зброї і подумайте, а на кому ж її будуть тестувати?

Я не проти вакцин. І згідна з вами, що вони потрібні. Але повинна бути гарантія їх безпечності. А такої -нема.

710.12.09, 10:30Ответ на 6 от Гость: ННП

Абсолютної гарантії бути не може. Як і будь-які ліки, вакцини мають побічну дію.
              Зловживання в цій галузі також є. Але до чого це до рейтингу політичних сил?

810.12.09, 11:09Ответ на 7 от oleg_kv

Чим більша паніка серед населення, тим воно керованіше.
                Хіба хтось задається метою дізнатися про "діяння" претендентів, хіба роблять висновки? Люди перестали думати самі і поводять себе , як стадо при вожаках, які ними керують за допомогою засобів масової інформації
                А пр вакцини... Я бачила на власні очі результати вакцинацій. Хіба коштує непрвірене гасло - життя хоча б однієї людини?

910.12.09, 11:11Ответ на 7 от oleg_kv

Білорусія відмовилася від вакцинації

1012.12.09, 22:26Ответ на 9 от Гость: ННП

Білорусія відмовилася від вакцинаціїа Канада не відмовилась

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая