хочу сюда!
 

Тетяна

46 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Щиро вітаю українських бджолярів з Днем пасічника!

      Бажаю всім добра і миру, міцного здоров'я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!
      Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі!
      Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.
      Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.
      За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.
      Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та труд!     
      Нехай ваше життя буде багатим на щастя, добро, а доля стелиться барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті. Плідної Вам співпраці, щедрого медозбору, хай здійснюються Ваші мрії і надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров'я!!!
3

Комментарии

120.08.11, 10:44

  220.08.11, 20:35Ответ на 1 от Та-та

   320.08.11, 23:29


   А чого, Валентина, світлинами з пасіки не доповнила текст.
   Як там: батьки, пасіка...?

    420.08.11, 23:46Ответ на 3 от Діду

    Були проблеми з комп'ютером - накрились усі фото... Батьки тримаються і пасіка теж.

     521.08.11, 00:12Ответ на 4 от Ксеніта

     Були проблеми з комп'ютером - накрились усі фото... Батьки тримаються і пасіка теж.Дякую, якось завітаю, сам не був майже 8 місяців.