хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Чи не краще все-таки жувати, ніж говорити?Колишній головний тренер збірної України з футболу Йожеф Сабо заступився за її нинішнього "коуча", - повідомляють "Волинські новини".


"Я лише вважаю, що Михайличенка варто підтримати. Він тренер молодий, уміє вчитися на своїх помилках. Його багато критикують за невиразну гру збірної, але ж не можна судити лише за одиничними матчами. Було багато й хороших ігор. Михайличенко вивів команду до плей-офф, а це дуже хороший результат", - заявив Сабо.

На запитання, чи погодився б він знову очолити збірну в разі відставки Олексія Михайличенка, Йожеф Йожефович відказав: "Поки що мені ніхто нічого не пропонував, тому не хочу загадувати. Якщо така пропозиція надійде, я, звичайно, її розглядатиму і думатиму про таку можливість. Але поки, повторюся, збірна має тренера, який цілком заслуговує на те, щоб таким і залишитися", - пише www.sport.ua.

До чого тут питання "жувати чи говорити"?

Річ у тім, що - нагадую для тих, хто забув - під керівництвом Йожефа Сабо національна збірна України з футболу вже двічі пробивалася до плей-офф, обидва рази вважалася фаворитом і щоразу несподівано для оглядачів програвала за сумою двох матчів: у відборі на чемпіонат світу 1998 року - Хорватії, на Євро-2000 - Словенії.

Звісно, що після такого (!) Йожеф Йожефович завжди казатимуть: вийти у плей-офф - це круто!
І сподіватися почути щось інше від Йожефа Йожефовича буде годі.
Адже говорити оте інше - було б те саме, що звинуватити у невмінні дати справді хороший результат самого себе.
Отаке-то, читачу...

Постовий (Постовой)
Требовательность: уважаемый, начните с себя
Не поминайте лихом, или До свидания
0

Коментарі

Гість: Pechal

126.11.09, 12:10

краще