Свободу Олегу Сенцову!

      Європейська кіноакадемія виступила на захист українського режисера Олега Сенцова, 

     котрого незаконно засудила російська окупаційна влада.


Блокада окупованих територій продовжується!




На підтримку блокади торгівлі з окупованим Донбасом виступили кількадесят військових ЗСУ. Вони взяли відпустку, аби долучитись до акції. Напередодні військові записали відеозвернення до
Президента з вимогою зупинити торгівлю та «контрабанду» через лінію розмежування. 

Шлях у вічність



У Центральному будинку офіцерів Збройних
Cил України відбулася презентація книги «Шлях у вічність».
У книзі зібрано історії про бійців Донбасу, котрі загинули на сході України під час антитерористичної операції. Книгу памяті писали всі, хто небайдужий до людського горя. В ній ділилися спогадами матері, сестри, дружини, друзі та знайомі загиблих. 
У книзі зібрані вірші, які присвячені кожному з бійців, котрі віддали своє життя, виконуючи свій службовий обов’язок. 
Ініціатор створення книги – мама одного з загиблих, керівник громадської організації «Олімп» Любов Попова.

Українка виграла Indoor ISTAF



Українка Олеся Повх виграла легкоатлетичний турнір Indoor ISTAF в Берліні

Україна має таланти!



Із перемогою одразу у трьох номінаціях найпрестижнішого світового конкурсу хорів «Гран-прі націй-2017» повернувся із Німеччини камерний дівочий хор Київської музичної школи-інтернату імені Лисенка.
Німецька публіка, а часом і журі, аплодували українському колективу стоячи.

Новини з "Берлінале"

На міжнародному кінофестивалі «Берлінале» покажуть документальний фільм 

режисера Аскольда Курова «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова». 

«Процес» хоч і знятий російським режисером, та зроблений у чесько-польсько-естонській копродукції. 

В фільмі йдеться про те, що справа Сенцова цілком сфабрикована ФСБ.


У конкурсній програмі кінофестивалю «Берлінале» Україну представлятиме документальна стрічка українсько-німецького виробництва «Школа № 3». Вона боротиметься за приз у секції фільмів для молодої аудиторії Generation 14plus. Стрічка розповідає історію учнів школи міста Миколаївка, що на Донеччині, яке влітку 2014 року постраждало від військових дій під час боїв за визволення Слов’янська. 

Поза конкурсом на європейському кіноринку продемонструють іще чотири українські фільми – «Мустафа», «Слуга народу-2», «5-а терапія» та «Мир Вашому дому».

Друзі наші менші



У
київському метро на станції «Золоті ворота» відкрилася фотовиставка тварин, яких покинули господарі на Донбасі. «Тваринам, які втратили під обстрілами свій дім і «прибились» до військових, зараз важливо лише одне – щоб їхній новий господар лишився живим, бо він є другом, який захистить», – кажуть організатори виставки.
У експозиції представлені роботи О. Гайдара, О. Чернишова, А Ремарука, що зроблені у зоні АТО за 20142016 рр. у Пісках, Широкиному, Авдіївці. 

Одеса має таланти :)



Восьмирічний одесит Сергій Сопот написав роман про зомбі «The Zombies Gate» і продає твір, написаний англійською, через Амазон. Книга має 30 ілюстрацій і 12 гральних карт.

Збірна України вкотре порадувала вболівальників!



Збірна України на ХХVІІІ Всесвітній зимовій Універсіаді 2017 року, що завершилася в місті Алмати (Казахстан), порадувала своїх уболівальників дев’ятьма медалями.В активі української команди два «золота», три «срібла», чотири «бронзи» та загальнокомандне десяте місце. Зазначимо, що за кількістю здобутих медалей Україна поділила сьому позицію з Чехією .

Гіві знищено (2)

У Кремлі заперечили, причетність до вбивства ще одного відомого ватажка бойовиків – Михайла Толстих, на прізвисько «Гіві»,  вкотре наголосивши, що «йдеться про спробу дестабілізувати ситуацію на Донбасі». Ця смерть частина ланцюжка смертей бойовиків, останньою з яких була загибель «Мотороли».


Натомість Командир «кіборгів» Олег Кузьміних розмірковує, що українській стороні не було сенсу вбивати командира батальйону бойовиків "Сомалі" Михайла Толстих, відомого за прізвиськом Гіві, адже він був потрібен як свідок злочинів.