"Оп’ять двадцать п’ять..."

Скоро у нас вибори до Верховної Ради стануть щоденними... Набридли... Пропоную таки піти на вибори і обрати якусь ультра радикальну партію... Не пов’язану з бандитами чи корупцією...

Виникає нагальне питання:

А чи є така партія?

Друзі, коментуйте, не залишайтесь байдужими...

Знову про кіно

Чи є майбутнє в українського кіно?


53%, 17 голосів

22%, 7 голосів

9%, 3 голоси

6%, 2 голоси

9%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

У цьому щось-таки є...

  • 10.10.08, 14:13

"Перемога народжує ненависть,

переможений живе у печалі.

У щасті живе спокійний,

що відмовився від перемоги й поразки"

                                      Китайська мудрість

 

Знову про кіно

  • 09.10.08, 09:50

Колись я вже друкувала цю статтю, та видалила її. Проте тема статті залишається актуальною  сьогодні.

Найбільше мене дивує те, що в телевізійному ефірі час від часу з*являються фільми, які рекламують на повен голос як українські, переважно, фільми Оксани Байрак. Тільки не подумайте, що я маю щось проти пані Байрак, зовсім ні, мені навіть подобається, що вона щораз знаходить гроші на постановки, і завдяки її потугам наше кіно ще жевріє… Хоча українськими їх не можна назвати, навіть мова їхня не совсєм українська . Зараз я говорю навіть не про мову тих фільмів, хочу звернути увагу на тему тих стрічок… Якісь надумані мелодрами, або багатозначні спекуляції (фільм “Аврора”), якісь пустопорожні багатозначності, відголоски замераканізвоаного російського супермена (зазвичай, Олександра Дьяченка) та якісь соплі-моплі…

Де поділось справжнє українське кіно? Адже попри “Буржуя” А. Матешко та “ Женской интуиции” О. Байрак за часів української незалежності були зняті такі фільми, як “Мамай” О. Саніна, “Молитва за гетьмана Мазепу” Ю. Іллєнка. Де можа побачити ці фільми? Ні в кінотеатрі, ні на телевізійному екрані їх не побачиш. Щоправда, зараз Перший національний телеканал демонструє до 80- річчя студії ім. О. Довженка ретроспективу фільмів цієї студіі.

Я навіть подивилася “Сон” В. Денисенка, “Ярослав Мудрий” Г. Кохана, “Мавку” Ю. Іллєнка. Правда, фільми демонструвалися російською мовою. Не зрозуміло чому, чи щоб общєпонятно било”, чи просто на УТ-1 не було україномовних копій, чи щоб уже вкрай здискредитувати те українське кіно (мовляв, нема у вас-нас ніякого кіна), не знаю, але дуже смішно було дивитися “Мавку” російською…

Ще один аспект розвитку нашого кінематографа - оце вихідними випадково подивилася передачу про кіно на УТ-1, яку веде п. Неретін. Там йшлося про нового героя українського кіно, яким він має бути, на погляд сучасних режисерів… Я також подумала, який же він, той український кіногерой, які ідеї має уособлювати в собі, що показувати, до чого закликати? Я вирішила, що той новий герой має бути, однозначно, не шаблонний вишиванок, забитий горем і налогами селюк або його подруга - дівчина-краса, заплетена у вінок, коса… Адже забувають наші сучасники про те, що культура наша давно вже перейшла із сіл у міста, тому має відображати, спотворену цим містом, особистість, та й село давно вже не шароварне… а скорше, занедбане, скалічене, спите та понівечене…

А що скажете ви, читачі нашого співтовариства, який він - НОВИЙ ГЕРОЙ УКРАЇНСЬКОГО ЕКРАНА, яким би ви хотіли його бачити, на якого його ви б пішли у кінотеатр подивитися???? Га????

Джоні Депп

  • 08.10.08, 09:11

Як на мене, то Джоні Депп другий (перший Кіано Рівз) "нетиповий" америкаський актор. Тому й ролі його глибоко психологічні, він грає десь на межі здорового глузду і безуму, згадати хоча б Едварда Руки-Ножиці у фільмі Т. Бертона. Його пірат Джек Горобець також трохи не при тямі. Та й фільм став хорошим саме завдяки присутності у ньому Джоні Деппа, який привніс велику частку іронії в роль пірата-відчайдуха, трохи пришелепкуватого, дивакуватого, та все ж справжнього моряка, капітана...  Можливо, саме цією нестандартною для Голівуда зовнішністю та неадекватною поведінкою він зачаровує своїх шанувальників. Можливо, настав такий час, що й Голівуд, і ми з вами трохи заскучили за такими от нестандартними героями, і Д.Депп дає нам змогу відчути щось справжнє, приховане за першим, фальшивим, шаром нашарованого іміджу, те, що  притаманне напомадженим та непоборним кіногероям американських фільмів... Перелік ролей актора і нагород за ролі також є яскравим свідченням неординарності Д. Деппа.

Кіано Рівз - герой нашого часу


Я б назвала Кіано Рівза - "Електроніком" американського кіно, він немов не від світу сього, такий довершено красивий та відсторонений, такий досконалий на вроду та далекий від реальності. Саме це й побачив Ф. Коппола, знявши його в ролі Дракули. Велика удача фільму "Матриця" полягає саме у тому, що брати Вачовські запросили актора на роль Нео. Нео - людина-феномен, обраний в комп’ютерній мережі, такий собі інтернетний Месія... Майже безтілесний, майже відчужений, майже ангел... і все ж той, хто рятує світ... Спаситель... браво! Кіано Рівз

Арабська мудрість

  • 07.10.08, 14:18
Якщо ти не відчуваєш краси квітів, якщо ти не цінуєш дружби і якщо тебе не тішать пісні - ти хворий, тебе треба лікувати.

Cлово – срібло, мовчання – золото!

  • 07.10.08, 09:04

Ти мовчиш краще, ніж говориш...

                         ( так казали давні китайці)

Сейшели

  • 03.10.08, 17:40


Сейшели - це острови вічного сонця і літа,

Сейшели - це тепло і затишок,

Сейшели - там завжди добре й хороше!

Сейшельський архіпелаг має115 островів, розташованих в Індійському океані трохи південніше за екватор й північніше від острова Мадагаскар.  Річна температура там становить 24 градуси за Цельсієм. Сейшели займають територію 405 кв.км.
Cтолиця держави - Вікторія та міжнародний аеропорт.
Сполучення між островами здійснюється за допомогою невеликих літаків.
Населення. На островах мешкає 70000 чоловік.
Клімат на Сейшельських островах тропічний, м'який, без значних коливань температур під час року. Там ніколи не буває ні занадто холодно, ні занадто спекотно.
Сейшели - це мрія кожного відпочивальника у наш бурхливий час! Хай живуть Сейшели!


Бо щастя - білий кролик...

  • 03.10.08, 10:48
Образ твору ця гра уяви... літачок над лісом...
це дерево розлоге… і густа
трава медвяна… дівчинка Аліса
цілує літо в золоті вуста,

і ластяться до сонця ластів’ята
і жайвір губить пісню поміж хмар…
тук-тук...і серце гепає у п’ятах…
тік-так… на ланцюжку живе дзиґар,

як пес. Охороняє – адже, мусить –
весь час – тебе від мене, а мене –
охороняє просто… Тітко Гусінь,
скажіть, премудра, це колись мине?

Цей Дивокрай…
І напнуту завісу
Відхилить доля у останню мить:
Бо щастя - білий кролик, і Аліса
біжить за ним, біжить за ним, біжить…

                                                 Ганна Осадко