хочу сюда!
 

Torina

34 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 34-52 лет

Diavorona

предыдущая
следующая

Короткі думки про безглуздий світ

Ця задумка прийшла до мене після перегляду низки наукових, документальних, науково-популярних фільмів, які мій мозок завжди спиймає як грунт для роздумів. Не можу приховувати, що фільми подібного типу завжди наштовхували мене на подібне. Отже, я буду періодично публікувати власні уявлення та думки про влаштування нашого світу.
Я являюся студенткою фізичного факультету певного університету. Так склалося, що я стану астрономом. І зовсім невипадково. Космос завжди приваблював мене. Не можу пояснити, чому, але ця безодня сприймається мною кожен раз по-різному. То вона затягує у себе, немов ліжко після тяжкого дня, то я тону у ній, немов у вирі. Інколи це дійсно жахає. 
Часто, переглядаючи записи у соцмережах або наукову літературу я ловлю себе на вигадуваннях теорій. Одна з них дійсно може мати певний сенс - що весь наш світ - лише атом у якомусь гігантському Всесвіті. А кожен атом у нашому світі - гігантський Всесвіт. Дещо парадоксальна думка, проте чому б і ні?
Багато вчених наголошують на тому, що загальною та єдиною одиницею вимірювання має бути час. Дійсно, ідея чудова. Але наразі це неможливо, бо ми занадто мало знаємо про сам час - четвертий вимір. Для нас він являється лінійним, хоча на більш високому рівні розвитку ми можемо сприймати так, як ми зараз сприймаємо тривимірний простір. Подорож в іншу часову епоху міг би виглядати як підйом на гору чи спуск з неї. Не хочу розділяти людей на класи, але не всі можуть зрозуміти це. Для багатьох жодні одиниці існування простору не мають значення - вони живуть тим, що мають і не бажають змін. 
11

Комментарии

16.12.16, 01:33

Забей в друзья меня. У тебя будет что почитать.
Ты учишься на физика, а меня с космосом только сны связывают

  Гость: Justik

  26.12.16, 07:43

  Дуже своєчасна замітка. Тільки роздуми про космос і всесвіт зараз і можуть врятувати нашу неньку Україну!

   36.12.16, 10:10

   привет!
   я тоже последниее время верю, что из одной молекулы можно создать целый мир! а время это не постоянная величина,часто мне кажется что оно придумано людьми,а в реальном мире его нет.
   и пространство не однородно,где-то оно может быть настолько искривленно,что меняет всю структуру мира.

   но я только любитель,не специалист,так что могу только верить и предпологать.
   и вообще, не останавливайтесь в ваших размышлениях- именно с них начинается развитие и прогресс!!

    46.12.16, 10:13

    единственное не поняла,почему мир безсмысленный?!

     56.12.16, 14:35

     Недавно смотрел на М42 (Орион) в 16" Добсон... первый раз в жизни я это видел не на картинке... И да, согласен, каждый там наверху раз по-разному...
     Зрелище просто неописуемое...
     Дружим?

      66.12.16, 20:15

      Времени нет .