таке...та кого я обманюю? фігнягааармооонияяяну, гармонію я лю...але. Наприклад синусоїда з генератора пищить й то приємніше ніж спів з дефектами мовисинусоїда - гармонійна функція
таке...та кого я обманюю? фігнягааармооонияяяну, гармонію я лю...але. Наприклад синусоїда з генератора пищить й то приємніше ніж спів з дефектами мовиШо б вы понимали в модных дефектах!?
таке...та кого я обманюю? фігнягааармооонияяяну, гармонію я лю...але. Наприклад синусоїда з генератора пищить й то приємніше ніж спів з дефектами мовиШо б вы понимали в модных дефектах!?мадам, повір як колишій діджей я трошки шарю в музиці й зі слухом та варіаціями оранжування в мене все норм
таке...та кого я обманюю? фігнягааармооонияяяну, гармонію я лю...але. Наприклад синусоїда з генератора пищить й то приємніше ніж спів з дефектами мовиШо б вы понимали в модных дефектах!?мадам, повір як колишій діджей я трошки шарю в музиці й зі слухом та варіаціями оранжування в мене все нормВсё, молчу
таке...та кого я обманюю? фігнягааармооонияяяну, гармонію я лю...але. Наприклад синусоїда з генератора пищить й то приємніше ніж спів з дефектами мовисинусоїда - гармонійна функціяДа, красивая
таке...та кого я обманюю? фігнягааармооонияяяну, гармонію я лю...ал*е. Наприклад синусоїда з генератора пищить й то приємніше ніж спів з дефектами мовиШо б вы понимали в модных дефектах!?мадам, повір як колишій діджей я трошки шарю в музиці й зі слухом та варіаціями оранжування в мене все нормВсё, молчуя тожь - фспомнил шо а фкусаг ниспорьад
Коментарі
Лъйошкин_Кот
128.01.22, 20:45
таке...та кого я обманюю? фігня
Good girl
228.01.22, 20:45Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот
Good girl
328.01.22, 20:46Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот
гааармооонияяя

Лъйошкин_Кот
428.01.22, 20:48Відповідь на 3 від Good girl
ну, гармонію я лю...але. Наприклад синусоїда з генератора пищить й то приємніше ніж спів з дефектами мови
Лъйошкин_Кот
528.01.22, 20:49Відповідь на 4 від Лъйошкин_Кот
синусоїда - гармонійна функція
Good girl
628.01.22, 20:49Відповідь на 4 від Лъйошкин_Кот
Шо б вы понимали в модных дефектах!?
Лъйошкин_Кот
728.01.22, 20:52Відповідь на 6 від Good girl
мадам, повір як колишій діджей я трошки шарю в музиці й зі слухом та варіаціями оранжування в мене все норм
Good girl
828.01.22, 20:53Відповідь на 7 від Лъйошкин_Кот
Всё, молчу

Good girl
928.01.22, 20:54Відповідь на 5 від Лъйошкин_Кот
Да, красивая
Лъйошкин_Кот
1028.01.22, 21:16Відповідь на 8 від Good girl
я тожь - фспомнил шо а фкусаг ниспорьад