хочу сюди!
 

Tamara

39 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 30-45 років

. Про лошадь.(поток сознанія)

  • 24.05.22, 04:21
 (і це не про лаврова, а про лошадь троянскую 
 по імені медведчук).

 Помню те здивування, коли медведчук появився(тіпа "схопили")
 І аж ось тепер, нарешті, весь глибинний замисел і розчихлився.
 Тут же на память вспливають плівки мельниченка і всьо в етом родє. І немає значення хто їх тоді обнародував - причасний чи просто полєзний ідіот(чи був мороз агентом чи корисним ідіотом)  Неважно - не він, то хтось інший би це зробив. Головне шо тоді схватили наживку і почалася ланцюгова реакція яка принесла Україні багато біди.

 А ви шо думали, шо війна буде легкою прогулкою. І я наразі маю  на увазі не події на фронтах, там це очевидно.
 
 Я маю на увазі війну у слабих, примітивних, чмошних, алчних, мєлочних, падких до лєсті, падких до влади, падких до зависті, різної ступені гниття іржі і розкладу душах. По яких і піде ця ланцюгова реакція, яка закінчиться ядерним вибухом нашої катастрофи, нашої поразки. Для чого ядерна чи хімічна зброя, коли існує набагато руйнівніша зброя мєлочності і дешевизни душ і тупості мозгів. Згадать того ж шрьодера.
 Але звісно ж це тільки евфимізм. Ніякої душі не існує. Є тільки мозг. А всі вищесказані епітети зводяться лиш до примітивності мозга. Тупості. Дибілізма.
 І да. путін тупий. путін дибіл. путін тупий дибіл. Інтуїтивно кожен це розуміє. Незважаючи на те що "путін всєх пєрєіграл"
 Тобто путін не монстр, не маньяк, не мяснік, а простий дурак з красною кнопкою. Скільки кожен може спостерігати таких дураків навколо себе, різниця лиш, що червоні кнопки в них поменші. Різного калібру. Один дурень з ножем свою жену заріже. Інший з вогнепала на вулиці десяток люду розстріляє і т.д. і т.п. У нашого ж придурка є червона ядерна. І вона йому кортить. Кортить не нажать, а кортить використать її обьєктивний потенціал. А так як він дибіл, то цей потенціал і використовує по дибільному. Якби те саме він зробив(розвьязав війну) не маючи кнопки, його б уже давно спеленали б. Насправді ми всі такі - наприклад, маючи компьютери одні використовують їх для дизайна, інженерних розрахунків і т.п., а інші ісключітєльно для порносайтів - все зиждеться в степені примітивності мозга. Ненада далеко ходить - я наразі використовую пк шоб тріпаться, а якийсь програміст чи хакер в цей же час заробляє на ньому десятки чи сотні тисяч доларів. Так і путін замість того шоб використать потенціал дощу з нафтодоларів і тієї ж червоної кнопки щоб зробить з рашки другу америку чи китай, зробив з неї скотний двор оркостан і мордор. От те шо було в нього в мозгах те і реалізувалося.
 Чому путін раніше це не робив(розвьязав війну). Раніше у нього було тіло, а відтак і багато сопутствующих цьому ніщаків. Як і в усіх в подібній ситуації. Тепер дєдушка состарився, дєвушки його вже не люблять, от він і згадав про потенціал кнопки втративши потенціал тіла. Тобто це проізошло підсвідомо. Тому ж він і дурак, шо вірить в місію і тому подобне, не усвідомлюючи суті. Більшість людей мабуть такі самі. А можливо і подавляюча більшісь. Тому і потрібні вибори і обмеження термінів і противаги влад.
 Як кому це б не неподобалось, але путін таки ввійде в історію. Більш того, стане імям наріцатєльним, бо ж замість довгої фрази "Герострат з ядерною кнопкою", простіше сказать просто одне слово - "путін".
4

Коментарі

124.05.22, 08:30

Так і є.

    224.05.22, 10:29

    Усих зелених чмошників і тупіна на нари!