хочу сюда!
 

Ирина

40 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 39-50 лет

. Антропологія (навіяно "зеленими" виборами)

  • 08.04.21, 11:37
.  Людина народжується ідіотом. Якщо немовля загубиться в джунглях і стане маугльом - залишиться ідіотом на все життя. В іншому випадку - степінь ідіотизму індивіда визначатиметься степінню ідіотизма оточення в якому він розвиватиметься.
.  Здавалось би, теперички люди мали б знаходитись на високому рівні на умовній ідіотичній шкалі, на відміну від минулих дрімучих віків без шкіл, універів, книг, компьютерів, інтернетів. Тоді вибору не було, бо не було можливості. Зараз вибір є. Є можливість самому обрати своє місце на шкалі ідіота. Але мало хто користується такою можливістю. Причина - великий підводний камінь під кодовою назвою "доросла людина". В якийсь момент люди чомусь зупиняються, і тут уже як кому повезе - на якому рівні шкали ідіота у кого ця зупинка станеться.
.  Хоч все життя дерись по цій шкалі, але все одно рівень буде обмежений природними, фізічними, часовими факторами, тощо. Тобто, людина - ідіот по визначенню. Різниця тільки на якому місці знаходитись на цій шкалі - вище чи нище. То тим більш обідно, коли люди самі себе опускають нище від доступного, самі відмовляються від дарованого. І це результат іще одного підводного каменю під кодовою назвою "шара".
 Ярчайший приклад - останні вибори. Люди спокусились шаровим. Як результат - вибрали найгірше з можливого.  Кожна людина тут і зараз знаходячись на якомусь визначеному рівні шкали ідіота, живе і обманюється у відповідності до цього рівня. При цьому не має значення, чи хтось її обманює, чи вона сама себе, бо це одне і те саме. Оскільки знаходитись на якомусь рівні "шкали ідіота" - це аналогічно, це те ж саме що й мати рівень мороку - густину мороку власної свідомості. Обьєктивний ліс існує а разом з ним і обьєктивні труднощі пошуку дороги. Але люди як правило більшість свого часу і зусиь витрачають на блудіння в штучно і власноручно створених трьох соснах - трьох соснах густо покритих мороком власної обмеженості, плоскості, мєлочності(злоби, зависті, жадності, гордині і тд і тп)

 пс
 Не встиг оглянутися, як два калічних речення розжиріли до цілої монографії.
 Как би соромно словоблудить наївно-інфантильною підлітковою примітивністю, але самі винуваті - контузили невинну людину масовістю наголовуненалазного макабричного "зеленого" вибору.
4

Комментарии

18.04.21, 12:35

Так, на жаль кількість клінічних ідіотів у нас понаднормова! Ім "аби не Порошенко"! Ото і голосують за різну хйню!