хочу сюда!
 

Леся

41 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-46 лет

Як Дора знайшла ще одне «Золоте місто» і не зникла безвісти…

  • 13.08.19, 13:04

Як думаєте, що буде, якщо поєднати молодіжну комедію про старшу школу та пригодницьке фентезі в стилі Індіани Джонс, та ще й додати в стрічку парочку анімаційних персонажів?


Вгадали – вийде новий захоплюючий фільм від Парамаунт «Дора і загублене місто», який виходить на українські екрани з 15 серпня.


Хто тільки не шукав легендарні  золоті  міста прадавніх індіанців -  Ельдорадо, Сібола або Пайтіті – від справжніх історичних персонажів, починаючи з конкістадорів Кортеса та Орельяни до кіно-героїв Гаррісона Форда, Ніколаса Кейджа та Роберта Паттінсона.

Нарешті, свій шанс віднайтися юрбою підлітків отримала й міфічна Парапата – легендарне місто, заховане в джунглях Перу прадавніми інками, що охороняється безжалісними містичними охоронцями.


В головній ролі свіжоспечена зірка Голлівуду,  чарівна й дотепна Ізабела Монер, яка своєю харизмою і енергією на всьому протязі заряджає дійство.


Вражає й допоміжний акторський склад. Тут вам і веселун Майкл Пенья, знаменита Єва Лонгорія, і  Еухеніо Дербес у ролі хитрого злодія і шукача скарбів, що підманув дітей та з їх допомогою дістався до загубленого міста.Особливості і незвичності сюжету додають і два мультяшних герої-антагоністи – посіпака авантюристів, хитрий, але невдачливий лис на прізвисько Шахрай, якого зіграв знаменитий Бенісіо дель Торо, та улюбленець Дори, винахідливе і кмітливе мавпеня на ім’я Чобіток у виконанні несподіваного та нев’янучого Денні Трехо.

Описувати всі пригоди, кумедні епізоди, веселі сценки й жарти не в моєму стилі. Отже, відсилаю вас до кінотеатрів дивитися фільм власними очима. «Дора і загублене місто» – якісне сімейне кіно, яке захоплює від початку та веселить і вражає до самого кінця.

Приємного вам перегляду!)

2

Комментарии

113.08.19, 13:54

Поживемо, побачимо.