Обійняла себе
- 02.12.25, 23:20

Обійняла себе маленьку.
Не заради популярного тренду, а заради тієї, яку колись не обійняли вчасно.
Ніби вперше в житті кажу тій дівчинці:
«Я тут. Я вже виросла. Я тебе не покину».
Ми можемо дати собі самі овердофіга тепла, коли дозволяємо.
І як багато в мені досі живе тієї малої -довірливої, світлої і такої (як виявилося) сміливої.
Якщо хотіли повторити цю штуку - зробіть.
Вона гріє краще за будь-які модні практики
Коментарі
The Martian
12.12.25, 23:44
Оно конечно прикольно, как говорится. Но с другой стороны -быть мухой-повторюхой как то не того... Типа опять все как один, в едином строю. А хочется быть самим собой и придумывать своё для себя... имхо
Дормідонт
23.12.25, 07:05
Не слухай старого маразматика...Любов до себе це правильно,а якими способами її проявляти це вже особиста справа
TotgeKot
33.12.25, 07:47
А мило виглядає.
Дякую, за часточку тепла.
G07
419.12.25, 22:29Відповідь на 1 від The Martian
G07
519.12.25, 22:29Відповідь на 2 від Дормідонт
G07
619.12.25, 22:30Відповідь на 3 від TotgeKot
Дуже дякую вам