хочу сюди!
 

Катюшечка

38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років

G07

G07

Обійняла себе

  • 02.12.25, 23:20

Обійняла себе маленьку.

Не заради популярного тренду, а заради тієї, яку колись не обійняли вчасно.

Ніби вперше в житті кажу тій дівчинці:

«Я тут. Я вже виросла. Я тебе не покину».

Ми можемо дати собі самі овердофіга тепла, коли дозволяємо.

І як багато в мені досі живе тієї малої -довірливої, світлої і такої (як виявилося) сміливої.

Якщо хотіли повторити цю штуку - зробіть.

Вона гріє краще за будь-які модні практики heart


8

Коментарі

12.12.25, 23:44

Оно конечно прикольно, как говорится. Но с другой стороны -быть мухой-повторюхой как то не того... Типа опять все как один, в едином строю. А хочется быть самим собой и придумывать своё для себя... имхо

    23.12.25, 07:05

    Не слухай старого маразматика...Любов до себе це правильно,а якими способами її проявляти це вже особиста справа

      33.12.25, 07:47

      А мило виглядає.
      Дякую, за часточку тепла.

        419.12.25, 22:29Відповідь на 1 від The Martian

        Оно конечно прикольно, как говорится. Но с другой стороны -быть мухой-повторюхой как то не того... Типа опять все как один, в едином строю. А хочется быть самим собой и придумывать своё для себя... имхо Мені в цьому тренді нравиця бути мухою-повторюхою (ви розблокували деякі дитячі спогади)

          519.12.25, 22:29Відповідь на 2 від Дормідонт

          Не слухай старого маразматика...Любов до себе це правильно,а якими способами її проявляти це вже особиста справа

            619.12.25, 22:30Відповідь на 3 від TotgeKot

            А мило виглядає.
            Дякую, за часточку тепла.
            Дуже дякую вам