хочу сюда!
 

Татьяна

37 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Bigmaxxx

предыдущая
следующая

Про Бендера

Бендер, він же Бендер Згинач Родріґес (англ. Bender Bending Rodrguez) — герой мультиплікаційного серіалу Футурама, робот-згинач, зібраний у 2998 році в Мексиці. Назва моделі Бендера - «Пристрій для згинання 22 (Bending-Unit 22)», серійний номер 2716057. Ця модель була створена професором Фарнсвортом у молодості. «Поцілуй мій блискучий металевий зад!» — улюблений вислів Бендера.Изображение “http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/4/49/Bender_2.jpg” не может быть показано, так как содержит ошибки.

Бендер — комічний антигерой, п'яниця, лихослов і завзятий курець, шанувальник порнографії для роботів (у вигляді електричних схем), злодій-рецидивіст (вірніше, клептоман), кухар (хоча, зважаючи на відсутність відчуття смаку, його їжа в переважній більшості випадків щонайменше неїстівна, ба навіть небезпечна для життя).

Зазвичай Бендер поводиться як закінчений цинік і людиноненависник, проте зрідка в ньому прокидається співчуття (наприклад, до черепахи в серії «Crimes of the Hot»), що викликає щирий подив його товаришів.

У деяких епізодах Футурами Бендер є головною дійовою особою. У Бендера є двійник на ім'я Флексо, який також є роботом-згиначем і відрізняється від Бендера лише наявністю трикутної борідки.

Історія

Спочатку Бендер працював на фабриці згиначем балок, проте пішов звідти після того, як дізнався, що ці балки використовуються для створення будок самогубств. Намагаючись покінчити зі своїм позбавленим сенсу життям за допомогою однієї з таких будок, він зустрічається з Філіпом Фраєм, який не тільки відмовляє його від самогубства, але й стає його приятелем.

Бендер і Фрай живуть у квартирі житлового комплексу «Robot Arms», причому Бендер, який спить стоячи, живе в стінній шафі. Але, з погляду Бендера, шафа — це і є квартира, а решту всієї квартири (у якій живе Фрай) Бендер вважає своєю шафою.

Під впливом магнітного поля Бендер втрачає волю і починає виконувати народні пісні. Також відомо, що він панічно боїться консервних ножів, оскільки його батько загинув під величезною електричною відкривачкою.

У компанії «Міжпланетний експрес» Бендер працює кухарем, хоча взагалі не вміє готувати. Менше з тим, Бендер одного разу зміг перемогти найвідомішого кухаря Землі Ельзара в кулінарному поєдинку (серія «The 30% Iron Chef »). У цьому йому допоміг еліксир абсолютного смаку (який згодом виявився звичайною водою, хоча й із домішкою ЛСД).

Певний час Бендер був роботом-перевертнем, ночами перетворюючись на архаїчний чотириколісний автомобіль, і переслідував людей (серія «The Honking»).

Бендер добре знайомий з Роботом-Дияволом, оскільки одного разу за свої гріхи потрапив в Робо-пекло, з якого його визволили Фрай і Ліла.

Изображение “http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/4/43/Bender.png” не может быть показано, так как содержит ошибки.


85%, 11 голосов

15%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
1

Комментарии

аноним

130.10.08, 12:50

Бендер! +

  230.10.08, 12:53Ответ на 1 от аноним

   Гость: Armagedeцц

   317.11.08, 16:53

   Я очевидно ставлю +

    Гость: _scum_

    421.11.08, 18:55

    Без бендера Футурама не очень была бы))

     524.12.08, 07:57