Батальон "Кривбасс" знищив бойовиків, які на нього напали.


Батальон "Кривбасс" уничтожил боевиков, которые на него напали

"В ночь на 3 июля было совершено нападение на блокпост, где несут службу бойцы БТО «Кривбасс». Нападение осуществлялось на 4 автомобилях, 2 из которых были бронированными. (Внимание! Некоторые фото содержат сцены жестокости. Не рекомендуется к просмотру детям и слабонервным людям)

Во время боя 4 террористов были уничтожены, также захвачены 2 автомобиля. К сожалению, 4 наших военнослужащих получили ранения: 2 бойца тяжело ранены, 2 - легко. Легкораненые бойцы не покинули место службы, 1 госпитализирован авиацией в Днепропетровскую областную клиническую больницу им Мечникова, угрозы его жизни нет. Сейчас доктора борются за жизнь и здоровье командира взвода, который прикрыл собой бойцов от взрыва гранаты...."

От він кінець чергового гусссскомірного фашиста-тєраріста, які принесли війну на нашу землю...


Чергова відверта брехня масковсько-путінських ЗМІ.

Гвардейца, освобождавшего родное село от террористов, СМИ России превратили в фашиста. ВИДЕОСлова солдата батальону Айдар про те, що він покарає будь-кого хто ЗАВДАСТЬ ШКОДИ жителям його рідного тільки що звільненого міста Щастя, маскальські зомбоТВішники наклали на закадровий голос, який каже що це солдат хоче вбити дезертирів з власного батальону.

При закупке оружия задержан очередной "народный мэр" Горловки

При закупке партии оружия задержан очередной "народный мэр" Горловки - помощник "Беса"

"СБУ в рамках проведения активной фазы АТО задержала и доставила в Киев одного из координаторов боевиков - самопровозглашенного "мэра" Горловки Владимира Колоснюка.

"Под непосредственным руководством террориста Безлера ("Беса"), В. Колоснюк отвечал за поставки оружия, организовывал и принимал участие в вооруженных нападениях на блокпосты сил АТО, похищении и пытках людей", - говорится в сообщении.

По информации ведомства, Колоснюк осуществлял активный поиск торговцев тяжелым оружием для банды "Безлера-Беса". Сотрудники СБУ задержали его в одном из кафе Бердянска Запорожской области при закупке крупнокалиберных пулеметов, гранатометов, автоматов и взрывчатки на сумму 2 миллиона гривень. Во время задержания террорист оказал правоохранителям сопротивление.."Доходи держбюджету зросли на 13 мільярдів

Доходи держбюджету зросли на 13 мільярдів

"До загального і спецфондів держбюджету за січень-червень 2014 року надійшло 175,8 млрд гривень, що на 8,1%, або на 13,1 мільярда гривень, що більше показника за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться у повідомленні Держказначейства.

За оперативними даними Держказначейства, у січні-червні 2014 року до загального фонду держбюджету надійшло 152,9 мільярда гривень (97,1% від суми, що передбачена бюджетним розписом на вказаний період), що на 7,4 мільярда гривень, або на 10,5% перевищує показник січня-червня 2013 року.

До спеціального фонду держбюджету за звітний період надійшло 22,9 мільярда гривень, що вище за торішній показник на 2,6 мільярда гривень, або на 12,8%.

Також повідомляється, що у січні-червні ц.р. відшкодовано 20,4 мільярда гривень ПДВ, що на 7,1 мільярда гривень, або на 25,8% менше від відповідного показника за січень-червень 2013 року."


Звичайно під час війни, яка зараз точиться на Донбасі не можна навіть говорити про якийсь економічний ріст та економічну стабілізацію, але принаймні зменшення контрабанди, корупційних централізованих схем часів Януковича і т.д. збільшило доходи держбюджету і захищенні статті бюджету будуть точно виконанні.

Волонтер, (Крилья Феникса) який допомагає нашій армії.


ЮРИЙ БИРЮКОВ ("КРЫЛЬЯ ФЕНИКСА"): "ПОЙДИТЕ В СУПЕРМАРКЕТ – И КУПИТЕ ДЛЯ АРМИИ НОСКИ, СИГАРЕТЫ, ВОДУ, ТУШЕНКУ, СГУЩЕНКУ…"

"- Какой груз повезете, и сколько человек участвует в перевозке?

- Взята десятитонная фура. А сколько человек сопровождает?…много.

- И сколько времени в среднем занимает сбор такого вот груза?

- Четыре дня. У нас такое каждую неделю: мы четыре дня собираем груз. В понедельник-вторник сыплются заявки; в пятницу все готово - и в дорогу...."Оце і є ті хто реально допомагає нашій армії відстоювати нашу незалежність.

От його сторінка в facebook:

https://www.facebook.com/wings.phoenix

І номер картки в банку, якщо хтось ще не знає:

5168 7572 3217 4575 Юрий Бирюков

Блогер С.Іванов про життя у незалежній Лугандонії.

Тут деякі проплачені маскальські бидло ватники порівнюють Сергія Іванова та бидло Шарія, а потім як останні боягузи ховаються за ігнором:))) Саме для них можу повторити ще раз - Іванов блогер, який має дуже розгалужену мережу інформаторів в Луганську, він завжди дуже точно і відверто описує ті ситуації, які склалися і є патріотом України, а Шарій банальний боягуз, кримінальний злочинець та українофоб, який втік від кримінального переслідування в Європу і звідти так "сміливо" всіх обсирає:)))))

Львівський беркутівець про їх участь у розгонах Майдану


Львівський беркутівець розповів, як застрелили Нігояна та Жизневського


"- У штурмі у грудні участь брали? З понеділка на вівторок?
-  Звісно. Всі брали. Нас тоді підняли по тривозі. Пошикували, дали вказівку відтісняти. Там, мовляв, на квадрати Майдан розбити, але без кийків і щитів. Тоді завели, здається, з боку Європейської площі. Наприкінці, біля будинку того, що згорів, штовхались, і на вулиці вище (Михайлівська – ред.). Біля нас кілька разів Кличко проходив, вмовляв там, все таке. Ось там і серед наших проявилися перші «дикі».
- «Дикі»? Що маєш на увазі?
-  Розумієш, силу можна застосовувати по-різному. Були ті, кому рвало дах. Вислужитись хотіли, або по життю такі...
- А от на Грушевського львівський «Беркут» стояв?
- Стояв. З самого початку. Здається, в 7-ій ранку нас погнали на Межигір’я тоді. А десь о 17-ій ми вже були на Грушевського. Стояли за ВеВешниками разом з харківськими. Тоді все почалося по-справжньому. Гранати, зброя, перші жертви.
- Можеш про це трохи розказати?
- Можу. Відчуття таке стало притуплене. Нам ще зі Львова на взвод дали по дві помпові рушниці. Там (на Грушевського – ред.) видали ще по три на взвод. От «дикі» і пішли стріляти. Правда, на передньому плані там якийсь спецназ стояв. Він шмалив найбільше. Але і наші стріляли. Офіційне міліцейське керівництво тоді виправдовувалося, що мовляв бойових набоїв не видавали… Та яке там не видавали! Патрони видавали взагалі дуже вільно. Оті патрони, що машини зупиняти, видавали без особливого там контролю ( Саме кулею «блондо», призначеною для зупинки транспортних засобів, були вбиті перші активісти – ред.)...."