"На війні виживають раціоналісти й простаки..."

Один день на тренувальній базі "Азову"

Коротенька розповідь людини, яка один день провела у навчальному таборі "Азова". Для мене особисто цікавою була розповідь автора про те, як це виглядає зовні (зовнішній вигляд бази, як туди добиратися) та одна ключова фраза, сказана "притрушеним" бійцем:

...."На війні виживають раціоналісти й простаки. Розумні, високоморальні люди гинуть першими. Багато хто ламається. Хто ні, той стає таким, як я – "притрушеним". У таких людей немає ні страху, ні болю, вони воюють до останнього патрона, не те що сучасні деякі "герої", які кілька разів побули під обстрілом і вважають себе крутими вояками…" Говорить і сміється, хоча сміятись нема з чого: дійсно, в його голові вже давно зламались усі можливі "коліщатка"...."

Черговий рос.терорист розповідає про бандитизм в "Новоросії"

«Там у кого ствол длиннее, тот и закон»

"Чем занимаются ополченцы на юго-востоке Украины. Интервью-покаяние...

— Погоди, есть же в конце концов власти ЛНР, они что – бездействуют?

— Я тебе так скажу, там у кого ствол длиннее, тот и закон. Там бардак полный, ты себе этого даже не представляешь. У нас даже ребят-ополченцев, которые пошли просто по городу погулять, их приняли в комендатуру, и потом мы их оттуда с простреленными ногами и руками забрали.

— За что их?

— Один орет, что я круче, другой орет что он – у него на два сантиметра ствол длиннее. Достают – и началось. Ни фига наши не дебоширили! Тебя могут просто с банкой пива на улице принять и к стенке поставить, базаров нет. Потом и дороги к твоей могилке никто не найдет. Бардак там жуткий, столько хороших парней там покалечилось не за хрен собачий....

— Получается, что ты два с лишним месяца своей жизни воевал в подразделении, которое отжимало машины у мирного населения.

— Зачем ты так говоришь? Я за идею там воевал и ничего не отжимал. Нам ничего не перепадало...."

 

Вербувальник російських терористів розказав правду про гумконвої

Черговий доказ того, що російські терористи їдуть на війну в Україну за гроші та отримують дуже широку підтримку від російської держави. Це спеціально для тих хто розповідає, що він не бачить війни Росії проти України. 

 
"Свердловчане едут воевать на Украину и гибнут во время боевых действий – это уже факт. В августе, напомним, на юго-востоке Украины погиб контрактник из Новоуральска Алексей Засов, которого российский президент недавно наградил орденом Мужества посмертно.

15 октября сразу два уральца – Василий Жуков из свердловского посёлка Белокаменный и 37-летний уроженец посёлка Новоуткинска Геннадий Королёв – погибли после попадания фугасного снаряда украинского танка. Ещё один участник того боя – свадебный фотограф Михаил Лаптев из Камышлова – лишился ноги.

30 октября у донецкого аэропорта застрелили бывшего екатеринбургского полицейского Павла Буланова и почти полтора месяца родственники не могли забрать его тело с украинской территории...."

Черговий фейк масковської пропаганди про збитий Боїнг.

Цирк на дроті (якщо можна так сказати про таку трагедію) навколо збитого влітку російськими терористами Боїнга продовжується.

Як тільки голандці знайшли нового свідка з фотоматеріалами, що підтверджують що Боїнг влітку 2014р. збили саме російські терористи:

Голландські ЗМІ знайшли свідка пуску ракети "Бука" по "Боїнгу"

так одразу масковські пропагандисти нашвидкоруч "состряпалі" нового "свідка", який в ефірі масковських каналів розказав, що він особисто на землі бачив як збивався Боїнг українськими льотчиками:

Малайзийский «Боинг» сбил украинский летчик - капитан Волошин

Але як і слід було очікувати дана масковська версія не витримує навіть найменшої критики і розвалюється буквально на очах, оскільки "состряпана" нашвидкоручlol  Ляпів у цьому т.з. інтервю незліченна кількість починаючи з того, що висновок "свідок" робить просто з того, що літак нібито повернувся з бойового завдання без ракет "повітря-повітря", а самого інциденту "свідок" звісно ж не бачив, і закінчуючи тим, що т.з. "свідок" плутається в елементарних речах (вилетіли три чи один Су-25, загальні технічні характеристики Су-25 та ракет і т.д.). От гарний розбір цих ляпів від російського ж експерта - кандидата технічних наук, незалежного експерта космічного кластера Фонду "Сколково" Вадима Лукашевича:

 https://www.facebook.com/vadim.lukashevich.7/posts/493202017486502

Словом масковська пропаганда черговий раз облажалась по повнійrofl

Зруйнована російським терористами Степанівка Донецької області

Погляд оператора Василя Рудя на с. Степановка в Шахтарському районі Донеччини. Раніше тут жило 1300 чоловік.
Влітку 2014р. російські гради вщент зруйнували це село...

АТО: Російські "Гради" зруйнували село Степанівка

Степановка Донецкой области превратилась в мертвый поселок (фото)Бирюков: "Донецкий аэропорт под контролем ВСУ".

Донецький аеропорт під контролем українських збройних сил!!!!!! Якщо у повідомлення речників РНБО, памятаючи що вони казали коли відбувались трагедії під Іловайськом, Саур Могилою та біля 32 блокпосту, якось не дуже і віриться, то я думаю Ю.Бірюкову - одному з найвідоміших волонтерів, людині, яка врятувала дуже багатьох людей і дуже багато зараз робить для того щоб змінити СИСТЕМУ в Міноборони не вірити немає сенсу, тим більше що він має постійний прямий зв'язок з частинами 79-ї миколаївської бригади, яка воює в донецькому аеропорту:

"Оперативная по Донецкому аэропорту, 20:56 понедельника: в общем, слухи про некий спецназ из России - не слухи. Прибыло несколько десятков каких-то специфических "космонавтов", которые повели массу организмов на штурм.

В общем, если потом россияне будут говорить о нас, как о негостеприимной нации - не удивляйтесь. По данным перехвата СепарРадио - 27 спецназовцев отправились сегодня утром домой, в уютных гробиках. Порядка 25-30 местных организмов тоже закончили свой жизненный путь. Ранены 2 полевых командира - если про эту шваль можно так говорить.

Стоит ли лезть на нашу землю? Нет не стоит, это опасно. Мы гостеприимная нация, но только к друзьям.

Инфо рекомендуется к расшариванию - пусть побольше ваты будет предупреждено о тщетности потуг. Донецкий аэропорт под контролем ВСУ."


Черговий серйозний провал Путіна - Південного потоку не буде:)

Схоже економіка Маскальщини починає, якщо і не сипатись, то відчувати м'яко кажучи В-Е-Е-ЕЛИКІ проблеми:))))) Останні 3-4 роки Південий потік був для Путіна та його лизоблюдів такою собі священною коровою, якою маскалі лякали Україну і заманювали до себе в рабство різноманітні народи Центральної та Південної Європи. Бюрократи з Єврокомісії справедливо розцінили будівництво Південного потоку, як загрозу обєднаній Європі і боролися з ним усіма своїми бюрократичними силами. Боролися досить, треба сказати, по бюрократичному та м'яко, дозволяючи усіляки заяви підтримки цього проекту від проплачених Путіним президентів Чехії, Австрії, Італії. Але, о диво, ця боротьба принесла свої плоди і досить швидко - внаслідок економічних санкцій Заходу, анексії Криму, тотальної корупції, падіння курсу рубля, війни на Донбасі, куди щодня йдуть мільйони з російського бюджету, російська економіка опинилась на краю прірви і тут вже не до іграшок якою по суті і є Південний потік:)))
І це лише початок дорогі москалі та підмоскалики, це лише початок, як і долар по 52 рубля:)))))


Росія відмовляється продовжувати реалізацію "Південного потоку" – Путін"Росія в нинішніх умовах не може продовжувати реалізацію "Південного потоку".

Про це заявив президент РФ Володимир Путін на прес-конференції за підсумками переговорів зі своїм турецьким колегою Реджепом Тайіпом Ердоганом.....

Путін також заявив, що через позицію ЄК щодо "Південного потоку" Москва перенацілить спрямування поставок своїх енергоресурсів."


Махровиє бєндєровци нарешті відкрили свої таємниці:)))

Досить цікаве інтервю Ю.Берези - командир полку "Дніпро-1" та А.Тетерука - командир батальйону "Миротворець". Цікаве воно буде всім  і патріотам і ватникам, тому що як виявляється обидва махрових бандєровца служили після розвалу совка певний час в російській армії, але парадоксальним чином саме служба в радянсько-російській армії зробила з них українців. А ще Ю.Береза, командир, як охрестила масковська пропаганда - "карального батальйону Коломойського", був спочатку дуже проти Коломойського та до цього "воював" (не зброєю, а розумом) проти його Привату. Але дії команди Коломойського в перші дні після перемоги революції, я так розумію, змусили його змінити свою думку.

"Ми повинні бути готові до того, що Росія піде вперед танковими ударами"