Реальна причина т.з. "шахтарських протестів" сьогодні в Києві.

Відомий донецький блогер Денис Казанський чудово описав причини сьогоднішніх проплачених т.з. "шахтарських" мітингів під ВР та АП. Та причини такої солідарності з "злиденними" шахтарями найбільш олігархічно-кримінальної фракції ВР - Оппоблока.

Зачем Ахметов раскачивает Киев?

"Шахтерские протесты, второй день продолжающиеся в Киеве, уже успели вызвать немало критики у киевлян, которые в основном недовольны поведением приезжих горняков. Контингент митингующих и в самом деле для столицы специфический. Киевляне, не привыкшие к реалиям шахтерской провинции, морщатся, глядя на толпы нетрезвых мужчин, не стыдящихся мочиться в правительственном квартале и Мариинском парке.

Объективных причин для походов на столицу и масштабных протестов сегодня нет. Во-первых, разговоры о больших задолженностях по зарплатам, являются неправдой. Почти все имевшиеся долги перед горняками правительство к настоящему моменту погасило. В начале апреля с шахтерами рассчитались за январь, февраль и частично за март. Полностью долг за март обещали погасить до конца месяца. Во-вторых, "спасать отрасль" и давать ей деньги власть также не отказывается. На сайте одного из организаторов шахтерских демонстраций - Независимого профсоюза горняков Украины говорится, что 14 апреля президент Порошенко подписал закон «Про внесення змін до додатка №3 до Закону «Про Держбюджет на 2015 рік» щодо державної підтримки вугільної галузі». Согласно ему, шахтерам было выделено дополнительно 400 млн гривен....

Інформаційна олігархічна війна у розпалі.

Досить цікавий та змістовний матеріал про моніторинг теленовин каналів України. Висновок один - олігархічна інформаційна війна набирає обороти, але якщо телеканали Коломойського та Пінчука помічені тільки у війні один проти одного, то Фірташ і Ахметов вже починають інформаціну війну проти всієї України - відверта реклама манкуртського Оппоблоку та намагання вибити виплати на окупованих територіях, це відверта диверсія проти України:

Телеканали «Інтер» та «Україна» остаточно стають вузькопартійними - Оппоблок рулить


"...головні «бойові дії» тепер відбуваються в новинах телеканалу «Інтер». Тут не гребують навіть ницими прийомами, наприклад, розкручують вочевидь замовну історію з оголошенням Миколи Княжицького в розшук за зґвалтування. Водночас більшає позитивних піар-матеріалів «Опозиційного блоку», зокрема й «паркетних» репортажів про з’їзди й конференції в регіонах — передвісників початку виборчої кампанії."


Запоріжжя - місто з яйцями!:)

«Запоріжжя – місто з яйцями». Рік без сепаратизму

Запоріжжя відсвяткувало фестивалем річницю з так званої «яєчної неділі» – 13 квітня 2014-го, коли активісти і звичайні городяни дали рішучу відсіч місцевим сепаратистам, закидавши їх яйцями.Сенсація, сенсація: "гейропейські фашисти" захопили Пітєр!:)

Ну, що маскальські "барци с фошиздами-бєндєровцамі", як же ж ви проспали відповідь "гейропейских фашистов" на вашу героїчну боротьбу в самому серці  Матушкі-Раісі - в Пітері?:))

Якщо хтось не в курсі, це я про недавній зїзд європейських РЕАЛЬНИХ фашистів та нацистів в російському місті Санкт-Петербурзі. Це доволі цікаве дійство в контексті того, що через півтора місяці Масковія буде гучно святкувати "70-ліття Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками":)))

Всемирный съезд неонацистов в Санкт-Петербурге. Фото

Серые зазывают коричневых

Как организовали крупнейший международный съезд фашистов в
Питере

З'їзд нацистів всієї Європи пройшов за повного сприяння російської влади, а антифашистів російська поліція затримувала просто за мирний пікет та плакатики, оце і все що потрібно знати, щоб зрозуміти хто ж в Україно-масковській війні фашист....

Маскалі-фашисти і видумані "фошизди".

Черговий перл від червого масковського бойовика, якому путінська пропаганда повністю промила мізки:

".....- А вы уверены, что воевали с фашистами? Что все, кого вы убили, были фашистами?
 - Строго говоря, нет. Но вообще - да. Русские все время воюют с фашистами. Наши предки, наши деды воевали с фашистами, и поколения русских людей ждали, когда наконец будет какой-то такой же плохой враг. Когда появился, мы назвали их фашистами. Плевать, что они думают на свой счет. Нам нравится называть их фашистами."

Российский наемник: "Да, мы хотели войну в Крыму - это война за то, что Украина - кусок России". ФОТОрепортаж

"Бабушке Гребцов сообщает и другие подробности: Танкисты сгорели заживо. Потом мне ногу приносили. Сказали: "Игорек, смотри, как у хохлов ноги воняют". Три дня лежала, разлагалась".

Звірячий оскал "гуссского міра"...


Адепти бидлячого, звірячого "гусского міра" дивіться оце і є ваше щасливе "гусскомірне життя" - в мирному місті вбити дитину, студента, фізика та чесного мєнта. Тільки на це ваш "бидломір" і здатний...