хочу сюда!
 

Лилия

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

3 липня 2015, о 19:00 на Майдані Незалежності "Марш Святослава"

«Айдар» та РЕВАНШ приєднуються до маршу добровольців на честь князя Святослава Хороброго!

У п’ятницю, 3 липня 2015, о 19:00 на Майдані Незалежності у Києві чекаємо усіх патріотів на «Марші Святослава»! У марші візьмуть участь бійці батальйону «Айдар», ДУК «Правий сектор» та полку Нацгвардії «Азов». Учасники маршу висунули кілька нагальних вимог до влади України, серед яких:

1) Офіційно визнати факт війни (а не цинічне «АТО») в Україні та на світовому рівні! Адже «айдарівці» та інші добровольці передали СБУ та військовій прокуратурі тони доказів присутності російських військ на Україні, в тому числі - і самих росіян!

2) Негайно подати позови на дії РФ до всіх міжнародних інстанцій! Анексія Криму порушила угоду про дружбу, співпрацю та партнерство між Україною і Росією, укладену 31 травня 1997 року і ратифіковану 2 березня 1999 року ФЗ№42. У ній сторони зобов'язувалися поважати територіальну цілісність одна одної і підтвердили непорушність кордонів. Зараз Держдума РФ збирається взагалі денонсувати угоди про державний кордон України! В угоду кому зволікають Українські керівники?

3) Відмовитися від ганебних Мінських домовленостей! Саме за 10 пунктом Мінських домовленостей нищаться добровольчі батальйони. Доказ - виступ Постійного представника РФ при ООН В.Чуркіна на засіданні асамблеї Ради Безпеки ООН з приводу ситуації в України. Він звинувачує українське керівництво, яке: «… так и не смогло – или не захотело – перевести под свой контроль все карательные батальоны во исполнение пункта 10 минского документа. Они продолжают бесчинствовать». І, як наслідок, порушення ГПУ кримінальних справ проти бійців «Айдару» та інших добровольчих батальйонів, які сфабриковані ГПУ на замовлення Росії!

4) Негайно повернути «Айдар» у м. Щастя і ПРИПИНИТИ ЗДАЧУ ТЕРИТОРІЇ ОКУПАНТАМ БЕЗ БОЮ! 

5) Звільнити негайно усіх політв’язнів! Україна обрала Європейський шлях розвитку, тож не варто перетворювати українські суди на Басманний, який судить Савченко.

6) Розірвати усі міжурядові та бізнесові відносини з Російською Федерацією!
Які можуть бути дипломатичні стосунки із державою-агресором, яка взагалі не визнає ПРАВА українців на свою державу? Із державою, яка вбиває наших громадян і робить все, аби знищити НАЦІЮ?

7) Націоналізувати російський бізнес в Україні та використати його ресурси для стабілізації української економіки! Категорично заборонити окупантам заробляти в Україні для спонсорування терористів. Це нелогічно і аморально.

8) Всім військовим, які брали участь у бойових діях, надати статус учасників бойових дій та відповідні права і соціальне забезпечення! Досить знущатися із наших героїв, записуючи їм поранення в бою як побутові травми!

9) Активізувати інформаційну роботу в суспільстві щодо роз’яснення справжньої загрози ситуації, що склалася сьогодні Сході країни! Де МінСтець, де наше Міністерство правди? Також вимагаємо скасувати всі акредитації російських журналістів та депортувати їх з України – так само, як це зробили росіяни з українськими ЗМІ! 

10) Негайних кадрових змін у вищому військовому керівництві країни!

11) Реальної боротьби з корупцією та люстрації чиновників і вихідців із шкіл КДБ, які продовжують керувати країною!

12) Надати ВСІМ добровольчим формуванням гідне озброєння! Або вони візьмуть його самостійно, як до цього брали з трупів окупантів.

13) Розпочати повномасштабний наступ на окупантів до повного відновлення єдності території України!

Уряд має зрозуміти, що лише негайне виконання цих умов Може врятувати Україну і сам провальний уряд.

P.S.

Чотири тисячі активістів пройшлись маршем від майдану Незалежності по вулиці Інститутській, а звідти вулицю Грушевського прийшли до Європейської площі. По дорозі палили феєрверки та викрикували гасла "Хунта буде" "Слава Київській Русі-Новоросія с..сі" і традиційні "Слава Україні".

Участь у марші взяли представники добровольчих батальйонів "Азов", "Айдар", "Донбас", "Торнадо", Крим та "Правий сектор".

На початку колони несли банер з написом "Волю патріотам". Більшість учасників маршу вимагають звільнити активістів націоналістичної організації, колишнього бійця батальйону МВС "Київ-2" і "Гарпун" Андрія Медведька та Дениса Поліщука, підозрюваних в убивстві журналіста Олеся Бузини.

Під кінець кілька десятків активістів у балаклавах запалили шини на вулиці Парковій, біля стадіону ''Динамо''. Їх запалили як попердження для представників діючою влади, дії якої критикують учасники акції.

0

Комментарии