хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Звертаюся до голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка

Міська влада Полтави вперто не звертає уваги на аварійне дерево, яке знаходиться на вулиці Шолом-Алейхема. Зробив відео, щоб додатково привернути увагу громадськості. З відео видно, що за 2 хвилини через небезпечну ділянку проїхало 28 автомобілів. Уявіть, скільки авто тут щодня пересікає небезпечну ділянку… Влада чекає, поки воно впаде???

Відео: Аварійне дерево у Полтаві продовжує нести небезпеку (16.04.2013)Шановний Олександре Васильовичу! Протягом року в Інтернеті привертається увага міської влади Полтави до аварійного дерева по вул. Шолом-Алейхема. Вам, як і керівникам міста, відомо про те, як навантажена ця вулиця транспортом. Тобто, велика кількість полтавців піддається небезпеці травмування від падіння цього дерева на дорогу та тротуар. Враховуючи те, що це дерево знаходиться біля крутого повороту дороги, при його падінні не виключається масове зіткнення автомобілів.

Ви пам’ятаєте про нещасний випадок, який відбувся у Полтаві в районі площі Зигіна, коли від падіння дерева загинули люди. З метою недопущення аналогічної ситуації я на протязі тривалого часу намагаюся достукатися до міської влади. Також через свій блог на сайті «Полтавщина» 5 березня цього року я звертався до Вашого першого заступника Віктора Животенка, сподіваючись на його особисте втручання. На превеликий жаль, реакції з боку пана Животенка не відбулося. Дерево продовжує стояти. Тому днями я написав на сторінку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова в Facebook звернення з проханням втрутитися в ситуацію.

Складність  в спилюванні того дерева полягає в наступному:
- воно нахилене на дорогу з інтенсивним рухом автомобільного транспорту. Потрібне тимчасове перекриття дорожнього руху працівниками ДАІ на час робіт.
- під деревом проходять дротові мережі в трьох напрямках.

Олександре Васильовичу, знаючи Вас, як дієвого керівника, звертаюся безпосередньо до Вас з проханням особисто втрутитися у вирішення проблеми. Адже, полтавцям, які проживають поруч з деревом не під силу власноруч його прибрати.

Публікації на цю тему:

Дерево на вулиці Шолом-Алейхема несе небезпеку (фото)

Через роботу служб ЖКГ у Полтаві потрібно вводити надзвичайний стан (частина 5)

Хто з чиновників відповідатиме, якщо аварійне дерево покалічить людей?

Аварійне дерево у Полтаві продовжує нести небезпеку (16.04.2013)
1

Коментарі

Гість: Lifehacker

122.04.13, 08:23

а что, Александр Васильевич бложки почитывает интенсивно?

    Гість: Дед Кондратий

    222.04.13, 08:24

    Можэ тута поможуть http://www.moskva-putinu.ru/form.htm