хочу сюда!
 

ПРЕ мудрая

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

А яке гасло буде у ковідарійців???

 • 25.10.21, 18:12
Коли лякають пандемією то цікаво 98% (по Бернарду Шоу) вони прочитали що то означає??? Весь народ- тобто ми маємо бачити трупи як в блокадному або в середньовіччі від Оспи, сибірської язви.... Під час  пандемії помирають більше 35-40 %
Історія повторюється не дотягли до 1933.
Цікаво,  там винними було визнано Юде.  Арійцям видавали  сертифікат Аненпас, почалось з заборони зявлятись серед арійців, потім користуватись транспортом, школами і тд.
тепер є Сертифіковані арійціковідуколоті, яким мабуть нададуть можливість використовувати юде-антиковідників на свій розсуд? Цікаво а  потім визнають останніх поза законом?. і кожен арієцьковідноуколотий зможе навіть безкарно ліквідувати.
А згодом антиуколотихюде відправлять в майденеки, дахау та за лінію манергейма - лінію кролика, з конфіскацією майна?  все як в старі часи, таке дзеркальне.
 Нас вже почали лякати що труби крематоріїв не згасають. Таке собі адольфове чудо печка постійно димить.палять не уколотих?
  поки що штраф в 17 тыс. А от як бути пенсіонеру у якого це річний дохід??? Тобто влада прирекла на голодну смерть людину з малим доходом навмисно? не рахуючи драконівські ціни на опалення взимку. Як діяти пенсіонеру який відмовився уколотись, бо хоче ще пожити?
навіть Уколитим що робити отримавши штраф, за те що у нього нема смартфону і він бідолага не знає про додаток Дії? Якщо опричники мвс  таким випишуть штраф, а потім виконавча опечатає хату за несплату. А кощтів на виплату судового рішення нема наглушняк.  Чи вистачить у пенсіонерів коштів на адвоката, на позови до суду? позов зараз перевищує мінімальний дохід.
Цікаво, щоб полегшити подальший геноцид дії, введуть Трійки  Єжовські ???, ну так  щоб не доводити до суду, а прямо на місці, тому як сибір вже не наш і бам не потрібен.
Тоді кричали хайль Гітлер. А яке гасло буде у ковідарійців з сертифікатом??? Цікаво а яке покарання передбачено ковідарійцям які не вколоті від штаму Дельта??? Уявіть ні РАЗУ. Вони що узаконені розносники страшної інфекції?angel
Аненпас--Дія сертифікат такі схожі. Цікаво а де і коли пройде Нюрнберзький Суд.  Цікаво також будуть вішати? а може віддадуть на розсуд натовпу?
https://dengi.ua/finance/5487031-shtraf-ot-17-tys-grn-za-otsutstvie-kovidnykh-dokumentov-zaplatyat-passazhiry-moz
7

Комментарии

125.10.21, 19:10

Правильные вопросы задаёте.
Так называемые вакцины от ковида не прошли клинического исследования. По факту " вакцинированый" от ковида является подопытной особью.

  225.10.21, 19:39Ответ на 1 от Hagal

  я вам больше скажу, вируса вообще нет. Вирус не живое- молекула аминокислоты. Монекулы не размножаются.
  Вопрос как рнк попадет в оболочку в которой находится? Как она создает себе подобную(размножается). Из чего состоит оболочка? Величина? В ней присутствуют хромосомы и рыбосомы которые именно отвечают за создание себе подобных.
  Например витамин С тоже кислота Аскорбиновая нужна для создания колагенов (оболочек), так она не самосоздается и не саморазмножается.

   326.10.21, 06:38

   А я вам ещё больше скажу))
   Придуркам, которые пугают пандемией противостоят придурки, которые пугают вакциной. И те и те мешают простым людям спокойно умирать от короны.

    426.10.21, 09:11

    Хайль Пфайзер.

     526.10.21, 09:14Ответ на 3 от Манго

     А я вам ещё больше скажу))
     Придуркам, которые пугают пандемией ...
     В людській популяції циркулюють десятки відомих вірусів. Наприклад, вірусом герпеса заражено у різних країнах від 85 до 98 % населення. Чому за "пандемію" визнано циркуляцію лише одного вірусу?

      626.10.21, 10:21Ответ на 3 от Манго

      Вы только что признали существование Вирусов!!! Хочу напомнить. что медицина это всё же наука и требует доказательств. Для примера у каждой открытой кемто болезни есть фамилия врача. Например Кох, он указал размер Палочки Туберкулёза, самовоспроизведение и провел клиническтие исследования. Еще раз доказав микробиологам если выделенный ранее не известный Образец( Штамм) может размножаться, не обязательно он является "ненужным" в организме человека, есть бактери и и другие микроорганизмы без которых человек просто умрет.
      1. Вирус это организм или молекула?
      2. Кто (фамилия) доказал существование вируса
      3 Каким образом "вирус" саморазмножается?
      4. Как молекула кислоты создает себе оболочку
      5 каким образом молекула передвигается в межклеточном пространстве.
      6.как обходит защиту Тклеток???

       726.10.21, 10:38Ответ на 5 от Sisyphus

       комент6
       що з себе представляє Герпес не доведено науковцями це гіпотеза,(ряд припущень утворивших аксіому). Взявши до уваги слово вірус, потрібно перекласти з латини -Отрута. Тобто Отрута герпес, тотожно Цианід калію, синільна кислота. це молекулярні сполуки, які не саморозмножуються, тому що не клітинні. Вони являються хімічною зброєю клітин, навколо клітин. Наприклад в кісточках всіх плодів є дві отрути цианістий калій і синільна кислота. Відтак на думку вчених герпес може бути захисником таким як Т клітини.
       Тільки от така фігня ніде не визначено розмір, вигляд, та будову Герпесу. Вірус це бабай, всіх ним лякали всі про нього знають, ось тільки ніхто не бачив. Є гіпотеза що то не герпес а прояв діяльності різнихТ клітин. не доказані "герпеси" по суті захисники, а не хвороба, двірники

        826.10.21, 11:00Ответ на 5 от Sisyphus

        Ну это же просто). Государство обязано оказывать помощь населению по первой помощи лечению и погребению. Если народ заполняет собой все нычки и требуются арены для облегчения их страданий и рефрежираторы для хранения тел, то объявляется пандемия.
        А герпес наоборот всегда борется с инородными вирусами. Он умер и тело носитель может служить ему до ста лет. Ковид глуп и убивает своего симбиота.

         926.10.21, 11:01Ответ на 4 от Sisyphus

         Хайль Пфайзер.Такое ощущение что вакцины от короны это героин в мире вакцин))) вы заигрались в страшилки...

          1026.10.21, 11:02Ответ на 7 от Рус с Кіja

          Саме так. Вірус є білковою молекулою - перехідною формою між живим і неживим. Тому і проявляє себе і так, і так, залежно від умов. Багато над чим з вище зазначеного можна поміркувати і дійти цікавих висновків. Роль вірусу не у розмноженні, а у перепрограмуванні білкових молекул клітин хазяїна, де вірус поселився (це розуміння своїми словами). Не дарма і у програмістів прийнятий термін "вірус" як шкідлива програмка. А структура герпесу детально досліджена і викладена навіть у Вікіпедії. І справді, герпес видатний захисник організму від того ж грипу. Коли в області носа-губ вилазить герпес, то грип, на який до того захворів, подолано, і настає полегшення. Неодноразово перевірено на власній шкурі.

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая