Цар чи князь Всэя? питання до Юристів.

  • 27.10.21, 22:03
Три питання юристам:

1.Не можу зрозуміти чому Україна визначена Республікою??? До складу України входить Республіка Крим, якщо як кажуть що вона автономна(незалежна). Виникає поняття якщо дві республіки мають спільну Територію, то мабуть взявши логіку мають назватись Союз або Федерація Республік України тобто таким чином вказати на рівноправність, вважаючи що і Конституція, і прапор одні для всіх.

2 В Україні визначено три гілки влади. Законодавча, Виконавча і Судова. Встає питання до якої гілки влади відноситься Президент. У нього є повноваження, він може заблокувати Законодавчу, вибирає 30% Конституційного Суду, може Скинути Голову Виконавчої влади. Взявши вище вказане це 3 в 1. Тоді це якась ефемерна влада, сама могутня, тільки чомусь не визначена окремо як гілка. На мою думку це треба виправити  додати четвертою, до трьох визначених. В голову приходить тільки два відомих словянських визначення

Цар або Князь Всєя. Думаю Канцлер слово не наше і не зрозуміле.

3 Навть не знаю, не розумію, яким чином Народ вибирає Законодавчу, Президента.

А повноважень якими Народ наділено нема, а головне до якої гілки влади належить Народ.

Можемо начебто тявкнути і то на референдумі і то у випадку якщо дозволять всі 4 гілки влади. Цікаво монархія це погано? Наприклад в Європейських країнах ,куди не плюнь, кожна третя, взяти наприклад Швейцарію або з гіршими показниками на душу Великбританію. Цікаво вони краще живуть бо підданими піклується Ваша Високість?

А у нас ніяк не поділять відповідальність між собою мабуть  тому Українці на чорноземних землях живуть гірше наприклад Скандинавів.

Цікаво в Україні яка являється правонаступницею указ про відміну кріпосного права Діє?. До речі він Чинний ніхто не скасував. Чи подадуть Законопроектом і внесуть Ваша Високість правки?

4 Видавати Укази це повноваження якої гілки влади?

На вашу думку треба визначити гілкою владні повноваження ПРЕЗИДЕНТА і Народу в Конституції


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

А яке гасло буде у ковідарійців???

  • 25.10.21, 18:12
Коли лякають пандемією то цікаво 98% (по Бернарду Шоу) вони прочитали що то означає??? Весь народ- тобто ми маємо бачити трупи як в блокадному або в середньовіччі від Оспи, сибірської язви.... Під час  пандемії помирають більше 35-40 %
Історія повторюється не дотягли до 1933.
Цікаво,  там винними було визнано Юде.  Арійцям видавали  сертифікат Аненпас, почалось з заборони зявлятись серед арійців, потім користуватись транспортом, школами і тд.
тепер є Сертифіковані арійціковідуколоті, яким мабуть нададуть можливість використовувати юде-антиковідників на свій розсуд? Цікаво а  потім визнають останніх поза законом?. і кожен арієцьковідноуколотий зможе навіть безкарно ліквідувати.
А згодом антиуколотихюде відправлять в майденеки, дахау та за лінію манергейма - лінію кролика, з конфіскацією майна?  все як в старі часи, таке дзеркальне.
 Нас вже почали лякати що труби крематоріїв не згасають. Таке собі адольфове чудо печка постійно димить.палять не уколотих?
  поки що штраф в 17 тыс. А от як бути пенсіонеру у якого це річний дохід??? Тобто влада прирекла на голодну смерть людину з малим доходом навмисно? не рахуючи драконівські ціни на опалення взимку. Як діяти пенсіонеру який відмовився уколотись, бо хоче ще пожити?
навіть Уколитим що робити отримавши штраф, за те що у нього нема смартфону і він бідолага не знає про додаток Дії? Якщо опричники мвс  таким випишуть штраф, а потім виконавча опечатає хату за несплату. А кощтів на виплату судового рішення нема наглушняк.  Чи вистачить у пенсіонерів коштів на адвоката, на позови до суду? позов зараз перевищує мінімальний дохід.
Цікаво, щоб полегшити подальший геноцид дії, введуть Трійки  Єжовські ???, ну так  щоб не доводити до суду, а прямо на місці, тому як сибір вже не наш і бам не потрібен.
Тоді кричали хайль Гітлер. А яке гасло буде у ковідарійців з сертифікатом??? Цікаво а яке покарання передбачено ковідарійцям які не вколоті від штаму Дельта??? Уявіть ні РАЗУ. Вони що узаконені розносники страшної інфекції?angel
Аненпас--Дія сертифікат такі схожі. Цікаво а де і коли пройде Нюрнберзький Суд.  Цікаво також будуть вішати? а може віддадуть на розсуд натовпу?
https://dengi.ua/finance/5487031-shtraf-ot-17-tys-grn-za-otsutstvie-kovidnykh-dokumentov-zaplatyat-passazhiry-moz

У меня есть сертификат

  • 23.10.21, 21:10


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6452646958111268&id=100000980822585

Сошел сума мздоимец мир…

  • 21.10.21, 16:31
 Жаль нельзя вставить Женину музыку(Кемеровского) как и любую другую сейчас на сайте.

Открыли тучи небеса

Лучи пробились освещая

Дымится ранами земля

Не уступив последней пяди

 

Лежали парни на полях

Глаза смотрели не мигая

Не могут мертвые стоять

Живые рюмкою помянут

 

Враги напротив точно так
воюют насмерть не по воле
держа оружие в руках
две стороны надежд не строят

 

Вернутся к брустверам в окопы

Чтоб до последнего стоять

С одной надеждой

Что их помнят, дети, мать

 

Воняет гарь от солнцепека

В стекло оплавленный песок

Застыл вверху застывший сокол

Трезубцем в небе голубом

 

Как серый герб Руси великой

Над желтым пологом  жнивья
Похож на прапор Украины

Дневной двухцветный окоём

 

Границей зелень меж окопов

Уткнулся дулом остов танка

Рулетка сука выбирает хлопцев
Шальная пуля как орлянка

 

Плодит без жалости сирот

Устав не даст договориться

Один приказ – «Убить и всё»

Войскам нельзя разоружиться

 

Голосят вдовы с двух сторон

Крича на русском или мове

Страна в слезах от похорон

Смерть не оставила в покое

 

Простых мальчишек и мужей

Одни не стаявшие мужчиной

Легли меж травами полей

За что не ведая причины

 

Лежат двухсотыми в кустах

Смотря открытыми на небо

Парит над ними Сокол  птах

в ветвях поёт акафист ветер

 

На дубе ждет словянский  Род

Вернет их всех  небесный Вырий

Весной Безгрешных серых птиц

Гусиной стаей малым клином.

 

Сошел с ума мздоимец мир…

Солдаты мелкая монета

Стоят на юношах кресты

Любви и разуму нет места. (Володимир Київський)

помста не забарилась?

  • 18.10.21, 13:35
"помста не забарилась?Зараз навпаки хто не з 12 тому new- Ahnenpa -Vaccination certificate?
https://de.wikipedia.org/wiki/Ahnenpa%C3%9F

 В 1933 году в Германии был введен Ahnenpa - сертификат происхождения. Документ служил подтверждением арийского происхождения (наследственности) и выдавался по результату наследственной проверки двух поколений (родители заявителя и их родители). Имеющие сертификат считались "кровным сообществом" и поначалу получение сертификата было добровольным. Власти заявляли, что отсутствие сертификата не приводит к поражению в правах, наоборот, владение сертификатом предоставляло дополнительные преференции к уже существующим правам. Начиная с 1935 года сертификат требовали при приёме на работу. В этом же году сертификат стал обязательным для всех госслужащих, учителей, врачей и юристов. Не имеющих сертификата - увольняли. Позднее сертификат стал требоваться для посещения учебных заведений, церквей, театров и проезда в общественном транспорте. В армии сертификат предоставлял преимущество при продвижении по службе и повышении в звании. В 1945 году сертификаты были отменены и осуждены, а их создатели - повешены по приговору Нюрнбергского процесса.

В 2021 году в Украине введён Vaccination certificate. Документ служит подтверждением введения человеку двух доз матричной рибонуклеиновой кислоты (мРНК) - препарата генной терапии, который в организме человека на клеточном уровне исполняет роль кодирования (вектора) синтеза белков. Достоверные данные об истинном воздействии на ДНК не сообщаются, а заявленные официально явно не подтверждаются статистикой (снизить заболеваемость препаратом не защищающим от заражения невозможно). Имеющие сертификат считаются безопасными с эпидемической точки зрения и поначалу получение сертификата было добровольным. Власти заявляли, что отсутствие сертификата не приводит к поражению в правах, наоборот, владение сертификатом предоставляло дополнительные преференции к уже существующим правам. Летом 2021 года сертификат стали требовать работодатели, не имеющих сертификата понуждали увольняться. Осенью этого же года сертификат стал обязательным для всех госслужащих, учителей и врачей. Не имеющих сертификата - отстраняют бессрочно от работы без сохранения зарплаты. Вскоре, сертификат требуется уже и для поездок в общественном транспорте, а также при посещении кафе, ресторанов, театров, учебных заведений. В армии отсутствие сертификата трактуют как нарушение Устава.

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір." (с)

сон

  • 23.09.21, 14:39

Я видел лед в песках пустыни

Под ним пятном краснела роза

На окоёме тёмно-синем

Безмолвно властвовал мороз

 

Тела лежали словно мрамор

Зверей, людей, небесных птиц

Настигла снова Божья кара

Запечатленный ужас лиц

 

Не так давно жара палила

Вода  исчезла из озер

Людей чипами заклеймили

Опричник Лжи устроил мор

 

Со света гоев изживали

Один остался с десяти

В неравном павшие сражались

А бог вмешавшись осудил

 

Сбылись до срока предсказанья

Не сера с неба ни потоп

Настала стужа в покаранье

Убил свой избранный народ

 

Примерзли саммиты и штраймлы

Короны Коинов тфилины

Хашем покрыл навеки тайной

Не пощадив детей невинных

 

Спаслись по миру единицы
никто не выжил из колен

Рабы и узники в темницах

И засмердит по сроку тлен

 

Когда отступит холод Стужи

Пройдет двенадцать полнолуний

Ростки пробьются через лужи

И Солнца первый теплый лучик

 

Растопит лед, напоит талой
проснутся черви и пожрут
на пир с небес упустят стаи
 с песком стервятники склюют

 

 

Опять начнется все с нуля

Десница вновь любовь отпустит
И исцелится мать Земля
в девятый раз воскреснут   люди

 

Народ исчезнет навсегда
навечно канет память в Лету
не возродившись никогда

За поклонение монетам

 

Песок накроет толщей кости

Сотлеет в свитках прахом Ложь

Могил не будет и погостов

Сломает Бог моэля нож.

какой священник врет

  • 04.08.21, 19:03
Взываю всуе Аддонай

с когорты Аллахим

Хашем и Ашера

К Исе взывал Араб Суннит


Коран гласит Аллах есть Суть

Зову а Он молчит
хочу в Глаза взглянуть

Сорвался раз на громкий крик

 

В ответ услышал гром

Спросил всего лишь как зовут

Ведь в тетраграмматон

Не вложишь Бога Суть

 

Я слышал имя на Хорив

К нему Взывали РОД

Во сне я видел тЕль-Авив

На Идиш слышал Гот

 

К кому молюсь я каждый день
кого же я зову

Коленом став на намазлык

Двуперстием крещусь

 

Я Верю в то что Солнце Он

Несущий Жизни Свет

Я не нашел в Херув Аддон

И Торе Имя нет

 

Коран гласит почти их Сто

Спросил у мавлави

Он глянул на восток

Сказал к Нему молись

 

Какую слышит Речь Аллах

Спросил я у Муллы

Он усмехнулся и сказал

Не только араби

 

Пойду я все же на восток

Пусть брахман  пояснит
спрошу у бонзы кто же Бог

Потом прочту Санскрит

 

Хочу узнать так кто тоже лжец

В религии какой
Пускай укажет Божий перст
какой священник врет  ВК 1999

 

Розп'ятий і байдужий

  • 22.07.21, 10:33
Відкрилась Брама між Світами

в моїй душі пуста байдужість

Ще не запрошує рука

Я відчуваю там є Сущий

 

За лезо тоньший той порог
або Сова на Суд  у Вирій

або до Вія, Чорний Вовк

а звідти пташкою чи змієм

 

В моїй Судьбі немає крапки

Не Суть, тілесне захищаю

В людській подобі божий ангел

Мені їх часто присилають

 

мене питають  у житті

приходить потім розуміння

що  був не  смертний а святий

посланця визнав божевільним

 

живу у зграї по закону

і мова божа призабута

сліпим за страхами ховаюсь

не бачать очі справжність суті

 

а Сумнів робить ще й  глухим

я бачу крила та не виджу

торкаюсь ангела руки

в душі хазяйкою  Зневіра

 

Вагою схожа на кольчугу

Під нею Щирість животіє

Не вистачає сили духу

Вже по дитячому не вмію

 

Відкритість пестить Насторога

Життя привчило захищатись

В мені ще тліє Віра в Бога

Але чи вміє Він прощати

 

Я сам не хочу і не вмію

Хоча Подобою Йому

Я відчуваю що він Сонце

А сам ховаюся у тьму.

 

Своїх до мене посилає

У Яві справжній і у сні

Стоїть мій ангел серед зграї

Ягням зацькованим людьми

 

Страшна убивця бездіяльність

Нажаль мені це притаманно

Без співчуття моє Мовчання

В душі прижився хлопчик  Каїн

 

В моїх руках немає зброї

Я збайдужів без милосердя

Не розуміючи що коїв

Я став черствий не тільки серцем

 

На суд у браму не готовий

Нема Путі із Врат назад

Коли приходить ангел Бога

Я відчуваю як закляк

 

Глухий, сліпий а ще байдужий

Стаю од Страху і німим

Бо ще не знаю вирок Суду

Ховаюсь в зграї між людьми

 

Тоненька грань поміж світами

Не відчуваю де живу

Не розумію чи я зайвий

В нікуди течії пливу

 

Мене незвіданість лякає

Закрившись в кокон  пустоти.

розп’ятий ангел серед зграї

До бога молиться спасти

 

Мене німого і глухого

Над  ним глузують хижі люди

А він не просить  милість свого

Приймає з гордістю тортури. 2010 ВК

111111111111111

  • 11.07.21, 03:06

Сто дорог я стою на распутье

И не знаю куда мне идти

Не хочу я в то место где люди

Я хочу от любви их спастись

 

Мне их алчность давно надоела

И слащавым прикрытый обман

Чтобы пропадом в сажу сгорело

На меня пускай ляжет вина

 

Не хочу но в душе проклинаю

Этот мир где приходится жить

А особенно лживую стаю

За коварство внутри их души

 

За двуличие их ненавижу

Потому что их вижу насквозь

Я чужой в этой стае и лишний

И случайный не прошенный гость

 

 На  распутьях протоптанных ними

Я стою но пути не найти

бездорожье добавит мне силы

я хочу убежать и спастись

Чистить час від часу, неньку Свою Землю

  • 10.05.21, 21:31
Де-ж ти, де-ж ти Сагайдачний 

Може бог поможе вродить Дорошенка

Буде дуже , дуже вдячна земля моя Руська

Й хресний Володимир, візьме в руки шаблю
посміхнеться щиро, покладе до часу

Хрестик православний, візьме щит з ТРИЗУБОМ
Крикне своє гасло, всі дружини гуртом

Підуть до Софії, через яр Холодний

Скинуть лиходіїв, зайд різно-породних

Знов Левко напише, пісню Гайда Маки

Палі будуть вищі, мотузки, голляки

Судний день настане, Козаки проснуться
брехунів накажуть, на шляхах, розпуттях
бо терпіння лопне, помста не бариться

Білий Петрів коник, цокотить копитцем

Славне гуляй поле. Шлях вітрам відкрило
Ой ти воля вольна з дуба видить Сокол

Тризубом з Верхівки каменем кігтями

Винесе з Країни з Дону і до Сяну
у Куті Зеленім, Змія знов притисне

Копійко у череп, То Георгій звісно
Сила воз-родиться Витязі Словянські

Нездоланне войсько вийме з піхов шаблі

Ошуй Сагайдачний, Десно Дорошенко
Люд мій буде вдячний, на горі Шевченко

Встане та воскресне, чисту Русь побаче

Сльози будуть чесні, Воїн не запряче
З радості і  суму, в Свято Перемоги

Чути буде Сурми, та Хвалебні Роду

Совість буде Коном, у Суді Старєйшин

Чую-чую гомін, Сагайдачний Першим
вже гарцює коник, поряд Дорошенко

Сокол понад ними, як звізда на небі

Часу дуже мало каятись не встигнуть

Не сховатись винним, вершник держить списа
Піднялась Країна з Клина й Гуляйполя

Дух міцний і Сила це Словянска Доля

Чистить час від часу, неньку Свою Землю

Це чеснота наша, з гостями ми чемні

Терпимо поважно, з надлишком і довго
Потім просим з Хати, спершу добрим словом
Далі вже як вийде, копняком поможем

А як візьмем вили, Кажем Прости Боже 1999  В К

можна під цей мінус

https://xminus.me/track/305865/%D0%BE%D0%B9-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96-%D1%82%D0%B0-%D0%B9-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96-%D0%B6%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%8C

Страницы:
1
2
предыдущая
следующая