Знайшли два БТР штурму Майдану!
- 04.04.17, 08:06
Знайдено обгорілі БТР, які спалили на Майдані! Нині головне – їх зберегти, підготувати і виставити для публічного огляду в музеї. Що, повірте, не просто. Журнал “Музеї України” починає розслідування!
Майдан пробували штурмувати два БТР. Обидва були спалені мирними протестувальниками. Відеокадри тарану броньованою машиною барикади миттєво стали легендарними і обійшли всі світові ЗМІ.
Той епізод став знаковим. І за логікою подій, такою повинна була бути кульмінація тієї майже Революції. Однак, закулісним сценаристам того виявилося мало. Задіяли “невідомих” снайперів, які серед білого дня, у центрі європейської столиці, розстріляли Небесну сотню. І досі все покрито мороком. Нічого не розслідувано, винних не знайдено і не покарано… Що теж є знаковим…
Команда журналу “Музеї України” відсторонилася від юридичних оцінок, емоцій і спробувала прагматично знайти потенційні експонати Революції Гідності, які можна використовувати у буденній екскурсійній музейній роботі. Деталі – http://www.museum-ukraine.info/?p=420
Ми знайшли ті два обгорілих БТР, що штурмували барикади Майдану!
Вони і досі на балансі Національної гвардії України. Мабуть є речовими доказами у потішному розслідуванні Генпрокуратури часів Майдану.
Вони є! І ми знаємо, де вони стоять! Нині головне – не дати їх списати і здати на металобрухт! Майте на увазі – це цілком конкретне попередження для деяких шнурків Я-овоча, що і досі залишаються при владі у силовому блоці…
-Національний музей-заповідник “Битва за Київ у 1943 році”, готовий транспортувати і прийняти бронетехніку, що має символічне значення з часів Майдану, для огляду відвідувачами! – заявив директор музею, Заслужений працівник культури України, повний кавалер ордену “За заслуги” Іван Вікован, – Ці експонати будуть мати особливе значення! Нагадую, у 2014 році, музей передав у зону АТО БРДМ і БТР з експозиції, які взяли участь у бойових діях.
Отже, є два медійних БТР, які стоять у закапелках Нацгвардії і мають конкретну історичну цінність. Є музей, що готовий їх прийняти. Маленька добра справа. І купа організаційних бюрократичних питань. І вороги…
Спробуємо врятувати ті БТР, передати музеям. Зрозуміле завдання. Хто може допомогти – приєднуйтеся!
Поки все.
Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”
Коментарі
Гість: karrmelluk
14.06.17, 14:21
Хіба у центрі європейської столиці розстріляли Небесну сотню? адже це було на сході європейських україн