хочу сюди!
 

Аля

50 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 40-55 років

Козацький прапор з спецхрану ФСБ

  • 09.11.15, 10:53


З Пітерським управлінням ФСБ ми вперше зіштовхнулися в Канаді. Після наших публікацій вони поїхали викуповувати шаблю Мазепи. Ми просто змушені були розпочати штурм спецхранів Санкт-Петербургу. І дещо змогли...

Для України дуже важливий спецхран КГБ СССР №9, що перебуває під контролем ФСБ в славнозвісному Ермiтажі. Там справжні скарби українського минулого. Ми засвітили це місце під час розшуків шаблі Мазепи. Росіяни взагалі не визнавали, що у них є такий відділ, офіційно заявляли про повну відсутність українських колекцій. Потім почали вимагати секретні інвентарні номери, які, до речі, ми їм повідомили. Лише тоді дозволили київській журналістці приїхати і сфотографувати шаблю Мазепи, яка виявилася копією. Оригінал у іншому спецхрані - підвалах Адміралтейства... Крім шаблі, там є чимало особистих речей Мазепи, наприклад, його парадна шапка. І головний убор Б.Хмельницького.

Нам вдалося отримати якісну фотографію морського козацького прапора запорожців з того засекреченого місця...

Нагадаю, оригінал прапора, після розгрому Січі, росіяни, з іншими регаліями переправили до Петербургу. Де він зберігається і досі. У так званному Малороссейскому спецхрані Ермітажу. Режим секретності підвищенний. Українських дослідників туди категорично не пускають. Більше того, керівництво музею світового рівня, нахабно брехало нам, що такого відділу у них взагалі НЕ ІСНУЄ! І взагалі, ніяких символічних експонатів української історії в Пітері немає!
Передати, що творилося в Ермітажі, коли ми весело опублікували фотографію ОРИГІНАЛУ морського козацького прапора з того таки спецхрану, важко. 
Саме шабля Мазепи і фото прапора стали офіційними доказами існування гігантських засекречених колекцій Київської Русі, козацтва, різних періодів української історії, які маніакально приховують від нас російські шовіністи!
Потім існування тих спецхранів мені підтвердили аксакали музейної справи Герої України М.Сікорський і Б.Возницький, які багато чого бачили в російських запасниках у 60-70 роки минулого століття!
З морським прапором є ще кілька історій.
Його копія висить у музеї на Хортиці. Є у запасниках Історичного музею в Києві. У музеї Яворницького у Дніпропетровську. У Львівському історичному...

Дехто прискіпується до напису і російської символіки на зворотньому боці прапора. Це історична реальність. Як і релігійні символи, стосовно яких теж є кілька точок зору. Дискутуйте! Все-одно, кожен залишиться на власній ідеологічній платформі.

А в російських музеях продовжується епоха путінського мракобесія.

Україна виборює власну історію.

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»

0

Коментарі