Плакати Юрія Неросліка в Музеї Гончара!
- 25.08.15, 07:17
Виготовлено чергову серію патріотичних плакатів Юрія Неросліка. Роботи передано у війська в зоні АТО, розміщено в музеях, школах, військоматах. Відбулася перша презентація.
З прес-релізу:
Виставка плакатів Юрія Нерослика “УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ”.
"В Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” спільно з БО “Благодійний фонд учасників бойових дій “Єдність побратимів” (президент - боєць батальйону імені Кульчицького НГУ Костянтин Вінніченко) відбулося відкриття виставки плакатів художника та учасника АТО на Сході України Юрія Неросліка “Україна – понад усе”.
Виставка харків’янина Юрія Неросліка, арт-директора Музею плакату в Києві, в Музеї Івана Гончара проходитиме вперше. Символічно, що її відкриття - в День Незалежності України.
Юрій Нерослик – член Плакатної сотні та боєць 92 окремої механізованої бригади, який побував у найгарячіших точках військових дій, створив цікаву серію патріотичних плакатів, що нараховує вже понад тисячу робіт. Малював плакати для батальйонів “Айдар”, “Миротворець”, “Київщина”.
У створенні плакатів автор використовує різні графічні редактори та притримується єдиного стилю. Сам Юрій називає свої твори методом боротьби зі стресом і зауважує: “Плакат – моя зброя”. Через власне художнє бачення мистець показує, що відбувається на лінії фронту та відображує сподівання всіх українців на перемогу і мир".
Зрозуміло, команда журналу "Музеї України", підтримала свого арт-директора і надійного друга. Завітали на презентацію, познайомилися з бійцем бату Кульчицького НГУ Костянтином Вінніченком, згадали Станицю Луганську, Щастя, куди ми з волонтерами возили гуманітарку...
-Станиця у порівнянні з тим, що було під Дебальцевом - спокійне місце... - посміхнувся Костянтин, згадуючи події останнього року, - Ті, хто з боями пройшов ті місця, нині повернувся, потребують постійної уваги держави, громадськості, і саме ними опікується наш Фонд!
Постараємося пізніше розповісти про героїв з легендарного батальйону НГУ імені генерала Кульчицького більш детально...
-Хочу висловити слова подяки народному депутату України, Голові парламентського комітету Ользі Богомолець, яка фактично стала хресною мамою нинішнього плакатного проекту! - зазначив боєць 92 бригади ЗСУ, арт-директор журналу "Музеї України" Юрій Нерослік, - На її запрошення ми побували у Замку Радомисль, насолодилися класичною музикою, спілкувалися. Пані Оля познайомила нас з Головою Правління Райффазенбанк-Аваль, справжнім патріотом і професіоналом Володимиром Лавренчуком, що вирішив підтримати процес виготовлення плакатів для АТО. Спільно подолали всі перешкоди. Починаємо звітувати! Спасибі від всіх учасників бойових дій на Сході! Взагалі, велика подяка всім, хто всіляко допомагає і підтримує бійців на фронті!
Найближчим часом ми плануємо презентувати нові роботи Юрія Неросліка на виставці Музею плакату в центрі КУН на Печерську, в Національному музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році", бойових частинах...
Від імені Музею плакату при часописі "Музеї України" висловлюю щиру подяку колективу і керівництву Райффайзен Банку Аваль!
Володимир Миколайович ЛавренчукГолова Правління
Народився у 1957 році в Києві. Закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства за спеціальністю «економіст». Із 1982 року працює в банківській сфері. Посідав керівні посади в Ощадному банку України, АТ «Укрінбанк» та Райффайзенбанк Україна. Із жовтня 2005 року — голова правління Райффайзен Банку Аваль.
Володимир Лавренчук входить до складу правління Європейської Бізнес Асоціації, він є членом Довірчої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія». Володимира Лавренчука неодноразово визнавали кращим серед керівників фінансового сектору, а в 2011 році його назвали у п’ятірці найавторитетніших топ-менеджерів усіх галузей української економіки (журнал «Компаньйон»). Експертні групи, які брали участь у складанні бізнес-рейтингів, називали у різні роки керівника Райффайзен Банку Аваль кращим топ-менеджером у банківській системі України (журнал «ТОП-100.
Рейтинг лідерів бізнесу України», а також рейтинги «ГVардія керівників»); найавторитетнішим менеджером серед керівників українських банків (журнал «Компаньйон»); кращим топ-менеджером із впровадження репутаційного маркетингу (журнал «Банкиръ»); найкращим топ-менеджером банку з іноземним капіталом (діловий тижневик «Контракти»).
У 2014 році Володимир Лавренчук посів перше місце в рейтингу найбільш відкритих для спілкування із журналістами та клієнтами українських банкірів, складеному «Інвестгазетою». Він є «Банкіром року — 2014» згідно фінснвого рейтингу газети «Бізнес». У 2015 році журнал «Компаньйон» визнав Володимира Лавренчука найбільш авторитетним банкіром України.
Головне, виготовлено частину накладу комплектів патріотичних плакатів Юрія Неросліка, чиї роботи стали графічними символами цієї небувалої в сучасній історії війни. На жаль, ми не змогли піднятися до рівня масового накладу, аби забезпечити всіх, однак, над цим працюємо!
Ще раз дякуємо всіх, хто у цей непростий час підтримує подібні проекти! Продовжимо!?
Чекайте нових презентацій!
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату України
Фото - Ростислав Тригуб
Коментарі