хочу сюди!
 

Аля

50 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 40-55 років

Найбільша виставка патріотичного плакату України у світі

  • 11.06.15, 06:56


Це - доконаний факт. Ми створили найбільшу у світі виставку українського патріотичного плакату! Більше такого не побачите! Та і плакатів нема... У нас - є!

 Юрій Нерослік, доброволець 92 бригади ЗСУ, арт-директор журналу "Музеї України" і Музею плакату України презентував персональну виставку плакатів від Майдану до АТО.

Музейно-патріотичний центр Конгресу Українських Націоналістів на Печерську представив унікальну колекцію плакатів АТО від Музею плакатів.

-Ми пишаємося тим, що один з кращих плакатистів України, боєць-доброволець Юрій Нерослік виставив свою збірку саме у Музейно-патріотичному центрі КУН на Печерську! - зазначив лідер Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь, - Сюди постійно йдуть люди. Відбуваються різні заходи. Йде робота з патріотичного виховання молоді. Координуються волонтерські ініціативи для зони АТО. Наші Захисники повинні щоденно відчувати підтримку народу! І Україна переможе! Вдячний Юрію Неросліку за все, що він робить!

Юрій Нерослік майже рік на війні. Бойове хрещення пройшов під Іловайськом, коли їх колона потрапила під залп Градів у Старобешівському районі. Втратили всю техніку. Тиждень пробивалися з оточення. Потім було лікування у госпіталі... Бойові будні під Щастям. Спеціальні завдання під Маріуполем...

...Тему патріотичного плакату Юрій Нерослік розпочав з перших днів Майдану. Його роботи підхопила сторінка Музею плакату при журналі "Музеї України" на Фейсбуці, преса. Миттєво прийшло визнання.

Нині Юрій вважається кращим плакатистом зони АТО. Фактично скрізь є його творіння.

Нещодавно вдалося виготовити масовим накладом комплект з 20 плакатів, які передаються у війська, військомати, школи, музеї...

-Юрій Нерослік виставлявся у Національному музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році", Чугуєвському музеї. Його роботи стали основою експозиції Музею української пропаганди! - розповіла шеф-редактор журналу "Музеї України" Наталка Іванченко, - Нині митець готує виставку у Замку Радомисль Ольги Богомолець. У планах - участь в Музейному фестивалі у Меджибожі. Ведуться перемовини про серію закордонних виставок.

Нині Юрій у відпустці. Хоча його підрозділ саперів-бобрів продовжує нести бойове чергування на фронті. Фактично, війна продовжується. Тривають щоденні обстріли, атаки, спроби проникнення диверсантів...

-Несподівано, ми перетворилися на людей війни! - дивується Юрій Нерослік, - Хоча, всі свої 52 роки я прожив у мирі, сприймаючи війну лише як телевізійну картинку. Все миттєво змінилося. Довелося змиритися з страшною реальністю. Більше того, зрозуміти, що треба думати не про те, як вижити, а про перемогу. Від ворога не сховатися. Його треба знищити! Поважаю, як і всі бійці, нашого командира 92 бригади, з позивним Вітер. Ми разом вчилися воювати, плакали на могилах побратимів, а потім стріляли все влучніше... За рік Українська Армія прожила кілька десятилітніх етапів. Попри всі недоліки, ми стали однією з кращих армій світу. І це не просто слова!

Я був у Щасті, Станиці Луганській, Райгородці, де воює 92 бригада. Бачив ті воронки, нерозірвані снаряди, міни, боєприпаси з відкладеним вибухом... Описати те все якось не вдається. Потрібен час, осмислення. Можливо, після перемоги... А хлопці спокійно і мужньо воюють вже сьогодні. І вчора. І завтра. Поруч Смерть. Все це сприймається буденно. Як робота. Захистити Батьківщину.

У Героїв відсутнє геройство. Просто робота.

За рік на фронті, Юрій Нерослік створив майже тисячу плакатів. Опубліковані на сайтах, в Фейсбуці...

Виставку плакату можна безкоштовно побачити на Печерську у Києві. Площа Слави, Дніпровський Узвіз,1, справа від Палацу дітей і юнацтва.

Ми ж з Юрієм Неросліком щодня відвідуємо волонтерські заходи, навчальні заклади, музеї, спілкуємося з пресою.

Днями - на фронт...

Україна - переможе!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату

Фото - Н.Іванченко, В.Бровко

0

Коментарі